występ

  występ

  Przez chwilę w studiu Dzień Dobry TVN zrobiło się trochę ciasno. Wszystko to za sprawą Kayah, która wraca z najnowszym singlem „Po co”!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Paula & Karol i promujący ich czwartą płytę „Our Town” utwór - "Rocky". Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Kukulska i (przedpremierowo!) "Kobieta"! O planach artystycznych, nowych wyzwaniach i codziennym szczęściu artystka opowiedziała Magdzie Mołek i Marcinowi Mellerowi: "Mam dobry czas, mam dobrą aurę. Patrząc w oczy moich dzieci czuję pełnię. Jest szczęście."

  Na scenie Dzień Dobry TVN electro-popowy zespół z Krakowa: Romantic Fellas. Jak Wam się podoba ich utwór "First Lover"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Humam Ammari, pochodzący z Jordanii piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów, który łączy w swojej twórczości styl alternatywnego rocka, popu i muzyki orientalnej. Jak Wam się podoba jego utwór "May the Stars"?

  "Najwyższy czas by ... nauka poszła w las"! Na scenie Dzień Dobry TVN: Paprodziad z utworem -"Lovelasy".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Anna Wyszkoni z utworem "Nie chcę Cię obchodzić", który jest drugim singlem romujacym nową płyte wokalistki - "Jestem tu nowa".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Kasia Cerekwicka z utworem "Bez Ciebie", który zapowiada nową płytę wokalistki! Jak Wam się podoba?

  Kilka dni temu ukazała się debiutancka płyta Darii Zawiałow pt. „A Kysz”. Na naszej scenie artystka gościła dziś z utworem promującym tę płytę - "Miłostki". Jak Wam się podobało?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Singin' Birds z utworem "Chcę więcej". Dla tych, którzy chcą więcej "śpiewających ptaszków" mamy dobrą informację - już na początku marca pojawi się ich druga płyta - "Swing & Roll".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Ania Karwan z utworem "W prezencie", który artystka otrzymała od Natalii Kukulskiej jako podsumowanie ich kilkumiesięcznej, wspólnej pracy.

  "Jak dzikie palmy smaga wiatr, tak na mnie działasz Ty". Na scenie Dzień Dobry TVN - Swirnalis w utworze - "Dzikie palmy". Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Kamil Bednarek z utworem "Talizman", który zapowiada nowy album artysty. Częstujcie się pozytywną energią! Kamil odpowiadał tez na Wasze pytania na czacie, opowiedział też Magdzie i Marcinowi o swoich muzycznych wyzwaniach na nadchodzące miesiące.

  Po zagranicznych sukcesach, między innymi w Japonii, Hong Kongu, Singapurze oraz w Niemczech, Kasia Lins debiutuje na polskim rynku. Jak Wam się podoba jej piosenka "Tonę"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Wojciecha Ezzata. Jak Wam się podoba jego utwór "Rozmowa"?

  W Polsce bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu. Teraz przyjechała promować swój nowy album pt. „Lost on you”. Na scenie Dzień Dobry TVN charyzmatyczna LP w utworze - "Other People"!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Michał Szpak z piosenką „Tic Tac Clock” pochodzącą z płyty "Byle być sobą". Artysta spotkał się też z naszymi widzami na czacie i opowiedział o swoich planach muzycznych w rozmowie z Marcinem Mellerem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Olę Gintrowską. Specjalnie dla naszych widzów zaśpiewała utwór "Biała Magia", którego kompozytorem jest Robert Janson.

  Dziś wieczorem zagrają dla WOŚP, a od samego rana odpowiadali na pytania widzów Dzień Dobry TVN na czacie. O co ich pytaliście? Na naszej scenie ze swoim hitem - "Tak smakuje życie" wystąpił zespół "Enej"!