występ

  występ

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Cukierki i "Time (Hi$ky Remix)". Jak Wam się podoba?

  Dziś u nas, a jutro na sylwestrowej scenie TVN na placu Bankowym w Warszawie! OMI – „Drop in the ocean”. Jak Wam się podobał jego występ?

  Jak przygotowują się do sylwestrowego występu podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie. Gdzie spędzą Wigilię? Na naszej scenie wystąpili z akustyczną wersją swojego hitu "Barcelona".

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie Eweliny Lisowskiej. Artystka była gościem na naszym czacie, a Kindze i Piotrowi opowiedziała o swojej wielkiej pasji - kickboxingu! Piosenkarkę zobaczymy wkrótce podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie, a już dziś mieliśmy okazję posłuchać jej na scenie Dzień Dobry TVN!

  Na scenie Dzień Dobry TVN świętujący 25 lat działalności artystycznej - Kroke z utworem „Maleta llena de sonrisas”! Jak Wam się podoba? Zgadzacie się z Dorotą Wellman?

  Patrycja Markowska wraca z nową płytą: “Krótka płyta o miłości”. Na naszej scenie wystąpiła z singlem „Za nas dwoje”- promującym ten krążek.

  Na naszej scenie "Mów do mnie” czyli kolejny singiel z płyty "Gwiazdozbiór" zespołu Snowman. Jak Wam się podoba?

  Na początku października ukazała najnowsza płyta Kuby Badacha "Oldschool". Autorką niektórych tekstów jest żona Kuby, Aleksandra Kwaśniewska, między innymi utworu: „Jestem kimś”, który mogliśmy usłyszeć dziś w Dzień Dobry TVN.

  Jak godzi intensywną pracę zawodową z obowiązkami domowymi? Czym zaskoczy nas najnowsza płyta artystki? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Na scenie, na czacie i na kanapach Dzień Dobry TVN - Natalia Kukulska!

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie zespołu LemON. Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, potem spotkał się z Kingą i Piotrem na kanapach Dzień Dobry TVN, by na koniec wspólnie z zespołem wystąpić na naszej scenie z utworem "Papier"!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Sonar z utworem "Pod prąd". Jak Wam się podoba?

  W związku ze zbliżającym się 20-leciem istnienia zespołu Golec uOrkiestra, trwają intensywne prace nad nowym krążkiem. Pojawi się on już w przyszłym roku. Światło dzienne ujrzał właśnie ich najnowszy singiel, zapowiadający tę płytę. Posłuchajcie utworu - "Pomarańcza".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Don Vasyl - "Ore, ore". O kolorowym życiu Romów i kultywowaniu tradycji opowiedzieli nam Don Vasyl i Carmen. Czy polscy Romowie uważają się za Polaków? Jak można zostać królem Romów? Kto ma najwięcej do powiedzenia w romskiej rodzinie? Gdzie trzeba się wybrać po prawdziwą, cygańska wróżbę?

  Prywatka, która trwa już prawie 40 lat! Na scenie Dzień Dobry TVN - Jary Oddział Zamknięty w utworze "Party"! 14 października zapraszamy na ich koncert z okazji 40-lecia.

  Na naszym dachu gościliśmy dziś zespół OMD. Na początku programu zaśpiewali swój hit: "Enola Gay", a na koniec utwór ze swojej nowej płyty - "The Punishment of Luxury".

  Na naszej plenerowej, białostockiej scenie gościliśmy dziś Karolinę Cichą. Posłuchajcie utworu z jej "Płyty tatarskiej". Do jutra!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Andrzej Piaseczny - "My". O 25 latach swojej kariery muzycznej i planowanej na jesień koncertowej trasie jubileuszowej, artysta powiedział Magdzie i Marcinowi. Czy "Piasek" zamierza zmienić swój styl?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, pochodzący z Wysp Owczych - HEIDRIK! Posłuchajcie jego utworu "Change of Frame". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Leszek Stanek z utworem "In Blue"! Czy to tylko singiel, czy zapowiedź płyty? Z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem rozmawiał o obrazie, muzyce, tańcu i teatrze. Na czym polega jego projekt artystyczny?

  Na dachu studia Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół MA. Posłuchajcie ich utworu "World is a song". Jak Wam się podoba?

  Bilety VIP na ich warszawski koncert wyprzedały się w ... 37 sekund! Na scenie Dzień Dobry TVN: The Vamps z utworem "Middle of the night" , który zapowiada ich nową płytę „Night and Day”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - SEN z utworem "Wiem". Posłuchajcie. Jak Wam się podoba?