występ

  występ

  Na scenie Dzień Dobry TVN w utworze w utworze „Rebel Babel Vabank Rmx" wystąpili dziś: L.U.C., Tamara Arciuch i TWG. Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś obdarzoną wyjątkowym głosem Sabinę SAGO. Jak Wam się podoba jej utwór - "Kiedy"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  Nowy sezon zaczęliśmy niespodzianką dla naszych widzów i fanów zespołu Video! Posłuchajcie koncertu , który odbył się dziś rano na naszej scenie na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie! Podobało się Wam? :)

  Na naszej scenie gościliśmy dziś Martę Gałuszewską z utworem "Nie mów mi nie". Artystkę będziecie też mogli zobaczyć na TOP Of The TOP Sopot Festival! Zapraszamy serdecznie.

  Dziękujemy za wspólny, sobotni poranek! Na zakończenie dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, energetyczny występ Sound'N'Grace - "Kolejność"! Jutro widzimy się o 8.30!

  Na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt tysięcy fanów bawiło się podczas koncertu grupy The Rolling Stones! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. Byliście na koncercie? Jak się bawiliście?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mateusz Guzowski, któremu w 7 edycji programu „Mam Talent”, Agnieszka Chylińska „Złotym Przyciskiem” dała przepustkę do półfinału. Specjalnie dla naszych widzów wykonał swój debiutancki singiel „Niekochani".

  Taneczne szaleństwo na scenie Dzień Dobry TVN! Do utworu Boogie Boys - "You Ain't Nothin' But Fine" zatańczyli zdobywcy Pucharu Polski Boogie Woogie - Grzegorz Kowalczyk i Marcelina Sroczyńska

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z Włodkiem Pawlikiem w utworze - "Do góry nogami". Chwilę wcześniej, siedząc razem z mamą na naszej kanapie, opowiedzieli między innymi o tym, jak wyglądało ich dzieciństwo. W DDTVN gościliśmy braci Szczepanik, czyli zespół Pectus!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z utworem "Where I belong", wystąpił Adrian Makar - wokalista i zwycięzca 7. edycji programu Mam Talent!

  To jedyne chmury jakie dziś zobaczycie! Na dachu Dzień Dobry TVN - "Chmury" z utworem "Dobre anioły". Posłuchajcie!

  O nowej płycie świętach i ... rapie, Kindze i Piotrowi, opowiedziała Natalia Szroeder. A specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, zaprezentowała swój nowy singiel - "Parasole". Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Sławomir Uniatowski w utworze "Honolulu", który promuje jego debiutancki, solowy album "Metamorphosis" .

  Na scenie Dzień Dobry TVN - "ulubiony zespół Doroty Wellman, zaraz po Guns'N'Roses" - Coria z utworem "Lwwitując".