występ

  występ

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła, określana mianem "polskiej Kate Perry" - Ania Frontczak. Specjalnie dla naszych widzów wykonała utwór - "Emily"!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Hanię Stach. Specjalnie dla Państwa wykonała utwór: "Your Creation". Podobało się Wam?

  Ola Bieńkowska, Krzysztof Herdzin i Bartek Jakubiec wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "2000 And Fine". Posluchajcie i oceńcie tę piosenkę!

  Szwajcarsko–niemiecki duet BOY od kilku tygodni jest w trasie koncertowej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór, który może przypaść do gustu fanom takich artystów, jak Katie Melua czy Dido.

  „Nie będę po Tobie płakał” to tytuł piosenki Grzegorza Wilka, który wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ten utwór? Jak oceniacie Wilka? :)

  To, doskonale wpisujący się w dzisiejszy nastrój, utwór z jej debiutanckiej płyty "Na mojej drodze". Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Annę Gadt.

  Trzy koncerty, ośmiu wykonawców i jeden cel - by pomóc 7-letniemu Jankowi. Kim jest Janek? O tym goście Dzień Dobry TVN: Anna Rusowicz, Czesław Mozil i Dominika Baran, koordynator festiwalu "Pierwszy krok Janka". Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Jacy artyści zaangażowali się w pomoc dla Janka? Czesław Mozil przyniósł do studia cenne koszulki, które będzie można licytować na rzecz małego Janka.

  Wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola", później w 2011 roku wygrała "Szansę na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Szroeder w utworze „Jane”.

  Zespół "Future Folk", w którym występuje Stanisław Karpiel-Bułecka, tworzy muzykę, która jest połączeniem folku z muzyką elektorniczną. Na naszej scenie wykonali utwór "Dukaty". Jak Wam się podoba ich piosenka? Czego dowiedział się Marcin Prokop od Staszka na temat swojego pochodzenia?

  Współpracuje z Krzysztofem Herdzinem, a w jej teledysku wyreżyserowanym przez Piotra Onopę zagrał aktor Łukasz Garlicki. Posłuchajcie fenomenalnej Oli Bieńkowskiej, która zdecydowała się na brutalne zakończenie związku z oziębłym emocjonalnie mężczyzną, i jej piosenki Diggin'. Kupilibyście płytę tej artystki?

  "Good Times" to tytuł jej pierwszego singla i teledysku - na scenie Dzień Dobry Wakacje, specjalnie dla państwa, wystąpiła znana z programu "Mam Talent" Sabina Jeszka!

  Gdzie i dlaczego schował się na kilka lat? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy zamierza wydać płytę ze swoim nowym zespołem "Chojnacki &"? O wszystko to w studiu Dzień Dobry Wakacje spytaliśmy Roberta Chojnackiego! Nie obeszło się też oczywiście bez występu!

  Asia Ash, czyli Hołubińska, z piosenką "Pump it" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta muzyka?

  Dziś w Warszawie, w Sali Kongresowej po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi niekonwencjonalna grupa baletowa z USA - Ailey II. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy choreografa Ailey II Troya Powella w towarzystwie tancerza Michała Piróga. Dlaczego ten występ jest tak ważny nie tylko dla osób, które interesują się tańcem?

  Wrocławski zespół Joao and The Rocks założył Portugalczyk João de Sousa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "The Call". Jak oceniacie ich występ? Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień z utworem "Mówisz mi, że przepraszasz" wystąpiła Alexandra, czyli Aleksandra Jabłonka. Czy jej piosenka i muzyka porywa Was do tańca? Jak oceniacie tę wokalistkę?

  Zespół Yamato powstał w 1993 roku. Od tego czasu dali już ponad 3500 występów. W trasie przebywają przez 6 miesięcy w roku. Dają w przybliżeniu 200 występów rocznie. Codziennie ćwiczą po kilka godzin i potrzebują 12 godzin wypoczynku, by zregenerować swoje siły po występie przed publicznością. Posługują się kilkoma tuzinami bębnów o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma. W studiu Dzień Dobry TVN dali popis swoich umiejętności.

  Na naszej scenie wystąpił zespół "Coffeina" z utworem "W deszczu gwiazd". Czy można się od nich i ich muzyki uzależnić? Jak oceniacie tę piosenkę?

  Gosia Bernatowicz oraz Marcin Kuczewski tworzą duet Mash Mish. Projekt łączy elementy pop‘u z muzyką klasyczną, etniczną, soulem, r'n'b i elektroniką. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Katarzyna Jaźnicka pracuje nad debiutanckim albumem, którego premiera zaplanowana jest na 2012 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała utwór "Ghost". Jak oceniacie jej występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, zresztą nie po raz pierwszy, wystąpiły gwiazdy programu "X- Factor" – zespół Dziewczyny! Zobacz je w utworze "Wybacz chłopcze"! Jak oceniacie ich występ?