występ

  występ

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z utworem "Hello", wystąpiła Diana Ciecierska, którą będziecie mogli zobaczyć dziś wieczorem w "Mam Talent", jak Wam się podobał jej występ?

  Jakuba, którego występ "powalił jury", zobaczymy dziś wieczorem w programie "Mam Talent". Próbkę jego umiejętności wokalnych mogliśmy zobaczyć też w Dzień Dobry TVN! Ma talent?

  Sobotni poranek rozpoczęliśmy występem Agnieszki Włodarczyk! Jak Wam się podoba jej najnowszy utwór "Twoja mała Aga"?

  W najbliższą niedzielę, 31 września, zespół Blue Cafe wystąpi na scenie Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami od 8:30! Weekendowy program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Poranny blues na scenie Dzień Dobry TVN. Sebastian Riedel & Cree i "Jestem tu dla Ciebie". Miłego dnia!

  Porannej dawki muzyki, w niedzielny poranek, dostarczyły nam dziewczyny z Bardotka Trio. Jak Wam się podobało ich wykonanie utworu "My Boyfriend's back"?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje – najnowszy utwór jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Aleksandry Jabłonki. Jak Wam się podoba?

  Muzycznym finałem Waszego dzisjszego spotkania z Dzień Dobry TVN był występ Agaty Rozumek. Na naszej scenie, jako "Agatha", zaśpiewała piosenkę, do której napisała słowa i, którą sama skomponowała.

  Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?

  Golec uOrkiestra gra już 15 lat! Czy historia zespołu to pasmo sukcesów, czy zdarzały się jakieś porażki? Skąd czerpią inspirację i jak od ich strony wygląda prowadzenie rodzinnego biznesu? Czy wyjeżdżają wspólnie na urlopy, czy jednak chcą czasem od siebie odpocząć?

  Kiedy ukaże się jej nowa płyta? Zniknęła ze sceny muzycznej na kilka lat. Co przez ten czas robiła? Jak teraz wygląda jej życie? Po raz pierwszy od trzech lat w wywiadzie telewizyjnym specjalnie dla DDTVN, oraz na czacie z naszymi widzami - Urszula!

  Do 2011 roku był liderem grupy Reamonn, kibicuje Bayernowi Monachium, a dziś wieczorem zaśpiewa w X Factor. Na scenie Dzień Dobry TVN Rea Garvey "Can’t Stand The Silence”

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski i pochodzący z płyty "Zwierzaki. Faceci dla dzieci" utwór "Słoń". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mafia Mike i Asia Ash w utworze "Hello Hello"! Jak Wam się podoba ich występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Girls on fire - "Dont let go". Dziewczyny wczoraj pożegnały się z programem X Factor... słusznie?

  Wczoraj jego przygoda z "X Factor" dobiegła końca. Czy liczył na więcej? Jak myślicie, czy to rzeczywiście on powinien odpaść? Na scenie Dzień Dobry TVN Filip Mettler - "Hometown Glory"!

  Dziś gratka dla fanów Rafała Brzozowskiego. W Dzień Dobry TVN telewizyjna premiera jego najnowszego utworu "Za mały świat"! Podobało się Wam?

  Wczoraj skończyła się ich przygoda z programem „X Factor”. Dziś, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, wystąpili na naszej scenie. Kibicowaliście im? Zobaczcie kulisy wczorajszego odcinka "X Factor"!

  Od dziś w „X Factor” koniec żartów! O 20.00 zaczynają się odcinki „na żywo”! Z uczestnikami programu, o przygotowaniach do wieczornych zmagań, rozmawiała Kinga Burzyńska, a w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik i Patricię Kazadi. Jaką niespodziankę przygotowała dla naszych widzów Patricia?

  Jest multiinstrumentalistką i uwielbia absurdalny humor, jej płyta "The Best Of" to zbiór utworów, które powstały z inspiracji i fascynacji wieloma gatunkami muzycznymi. Na naszej scenie: Aleksandra Galewska "I've been waiting for you"!

  Jej występem zachwycili się jurorzy i widzowie programu X Factor! Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Czachor! Podobało się Wam jej wykonanie utworu "Let it burn"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dawid Zając z zespołu "Neony" z utworem "Słoneczne baterie". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sambor Kostrzewa z utworem "Gravity". Podoba się Wam jego głos i ta piosenka? Czekamy na Wasze komentarze!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, ze swoim najnowszym utworem p.t. "Obca" wystąpiła Malwina Kusior. Podobało się Wam?

  Zachwyciły publiczność i jurorów "X Factor"! Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś, bliźniaczki, Ewę i Kasię Goławskie, które wspólnie wykonały utwór "An Angel".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sonia Miki, z piosenką pt. "Lemoniada". Jak oceniacie występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, utwór „The Goose Hangs High” wykonał zespół Tres.B! Lubicie ich?

  Karnawał postanowiliśmy pożegnać gorącymi, latynoskimi rytmami! Na naszej scenie przedsmak dzisiejszego musicalu w "Fabryce Trzciny" - "Conoce mi Cuba". Lubicie takie rytmy?