występ

  występ

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN! Premiera utworu "Aneta" w wykonaniu Sławomira i zespołu VOX! Tytułową rolę w teledysku do tego utworu zagrała Małgorzata Socha! Zobaczcie! Podczas rozmowy w studiu dowiedzieliśmy się jak wyglądała burzliwa kariera Sławomira, jego pierwsze spotkanie z żoną i, jak zaczęła się jego znajomość z zespołem VOX!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Olena. Jak Wam się podoba jej utwór "Demon"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Elaiza z utworem „Hurricane”! To pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zatytułowanej „Restless”. Jak Wam się podoba?

  Blue Café bierze udział w europejskiej trasie koncertowej Pasión de Buena Vista. Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli nam o tym, niesamowitym, przeżyciu! Jak udało się zorganizować tę współpracę, i jak ona przebiega? Zespół spotkał się też z fanami na naszym czacie i ... wystąpił na scenie z utworem "Buena", którym podbili serca Kubańczyków!

  Na naszej scenie gościliśmy podopiecznych Rafała "Tito" Kryli, który brał udział w pierwszej edycji "You Can Dance"! Jak Wam się podoba ich występ? Czy uczestnictwo w programie "YCD"pomogło tancerzowi w realizacji jego planów?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Magda Steczkowska i "Jesteś tu" - utwór promujący jej nową płytę, która "...opowiada o różnych odcieniach miłości". Magda spotkała się też z Ulą Chincz i odpowiedziała na dziesiątki pytań na naszym czacie! :)

  Czy Gabi Drzewieckiej udało się zgadnąć skąd wzięła się nazwa grupy "Imagine Dragons"? Zobaczcie jakie tajemnice zdradzili jej członkowie zespołu! Kto siedział w więzieniu, kto mieszkał z pasjonatką sado-maso, a kto nadał córce imię po... psie!

  Postanowiła wprowadzić kilka zmian w swoim "lekko zwariowanym" życiu i "powierzyła swoje ciało i całą siebie medycynie stylu życia". Dlaczego podjęła taką decyzję? Z Kasią Cerekwicką o "Szczęściu", diecie i muzycznych planach na 2016 rozmawiała Mada Mołek.

  O ogrodach, ulubionych trendach w architekturze krajobrazu i ... oczywiście o MUZYCE, z najbardziej rozśpiewaną panią architekt w Polsce, rozmawiał Marcin Meller. Jak wyglądają "solowe" plany Cleo? Kiedy możemy spodziewać się płyty i jak fani przyjęli jej najnowszy singiel?

  Jak radzą sobie kobiety w, zdominowanym przez mężczyzn, świecie muzyki rockowej? Czy denerwują się gdy usłyszą od kogoś "grasz jak facet"? Jakiej muzyki słuchają ich dzieci? Gośćmi Marcina Mellera i Magdy Mołek były Anja Orthodox, Małgorzata Tekiel i Aleksandra Kasprzyk.

  W miniony piątek ukazał się jej debiutancki album - "Masz to coś". Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy, młodą wokalistkę, Sylwię Lipkę!

  Dowiedzieliśmy się dziś: czy klaszcze podczas golenia, gdzie spędza święta, czy spełnił wszystkie swoje marzenia, a także, na czym polega "powrót do starego Rubika". Na zakończenie programu mieliśmy też okazję wysłuchać jego najnowszego utworu - "Miłość to dwa słowa". Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Rubikiem!

  Zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji "Aplauz Aplauz!" zostały Anna i Kinga Gargul. Czy emocje po wczorajszym finale już opadły? Czy spodziewały się wygranej? Czyim pomysłem było zgłoszenie się do programu, mamy czy córki?

  Połączyła ich przyjaźń i miłość do muzyki – tak właśnie powstał utwór „Gdzieś bez nas”! Na naszej scenie wyjątkowy duet muzyczny – Magda Steczkowska oraz Kuba Molęda! Posłuchajcie!

  Michał Szpak zabrał nas na spacer po swoim rodzinnym Jaśle. Przy okazji poznaliśmy jego siostrę Ewę, brata Damiana i ojca Andrzeja. Jako pierwsi mieliśmy okazję posłuchać "Szpaczego duetu", dowiedzieliśmy się jak wyglądał muzyczny debiut artysty i gdzie pierwszy raz wystąpił na dużej scenie. W studiu Dzień Dobry TVN mieliśmy dla Michała bardzo miłą niespodziankę, a on zrewanżował nam się występem na naszej scenie!

  Ma na imię Daniel, ale w nocy przemienia się w Charlotte. Poznajcie drag queen Charlotte, która mówi, że dopiero się rozkręca...

  "Trochę dorosłam, (...) dużo się nauczyłam, trochę zyskałam też pewności siebie. (...) Wszystko się może wydarzyć!". Na naszej kanapie i na scenie gościliśmy dziś "Najsłynniejszą córę gminy Piecki w powiecie mrągowskim!" - Natalię Nykiel. Czy wzoruje się na kimś, czy raczej sama kieruje swoja karierą? Jak to się stało, że tekst do jej piosenki napisała Kasia Nosowska? Zapraszamy na spotkanie ze wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, która najlepiej czuje się tam gdzie "Nikt nie próbuje z niej robić nie wiadomo jakiej gwiazdy" ... czyli gdzie?

  Duet: Margaret i Matt Dusk to "połączenie dwóch różnych światów, które działa"! Jak zrodził się pomysł stworzenia wspólnego albumu jazzowego i co można będzie usłyszeć na tej płycie? Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy artystom podczas nagrywania teledysku do kolejnego klipu promującego krążek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Louane! Nowe odkrycie francuskiej sceny muzycznej i niekwestionowany powiew świeżości na rynku muzycznym! Jak Wam się podobał jej występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło dziś 4 niezwykle utalentowanych chłopaków. Terrific Sunday tworzą muzykę alternatywną. Niedługo wydają też swój debiutancki album. Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Na naszej scenie: Jacek i Marysia Gałązka, uczestnicy „Aplauz, aplauz”, którzy w zeszłym tygodniu pożegnali się z programem zaprezentowali piosenkę, która jeszcze nie ma tytułu! :) Macie jakiś pomysł?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół IRA. Panowie wykonali, promujący 11 studyjną płytę tego zespołu, utwór - "Wybacz" Jak Wam się podoba w wersji akustycznej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Puls" wystąpili dziś: Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży! Kto kogo zaprosił do współpracy, czy ten duet zapowiada dłuższą współpracę sceniczną i jakie uczucie jest, zdaniem Grzegorza, porównywalne do stania na scenie?

  Na scenie, na dachu Dzień Dobry Wakacje, wystąpiła dziś Izabela Lach z utworem "Sąd Ostateczny", który zapowiada jej nową płytę. Tym razem Iza postanowiła nagrać krążek po polsku. Jak Wam się podoba ten singiel?