występ

  występ

  Na scenie Dzień Dobry TVN jeden z najciekawszych debiutów 2016 roku - zespół Drop w utworze #GeneracjaFejm. Posłuchajcie!

  Na Scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Olena z utworem "Apokalipsa". Jak Wam się podobało?

  Paweł "Prozi" Sołtysiński chce nagrać taneczne klipy we wszystkich krajach Europy. Do tej pory udało mu się zatańczyć w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Watykanie, Francji, Grecji, Anglii i na Litwie. Jak zrodził się jego plan i ile to kosztuje?

  Już dziś wieczorem usłyszycie ich podczas Sylwestra z TVN w Warszawie! W naszym studiu, po raz pierwszy w pełnym składzie, opowiedzieli o trasie koncertowej i swoich noworocznych planach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór - "Scarlett" dając nam przedsmak wieczornych emocji! Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Kacper Gołda, uczestnik 4. edycji programu "X Factor". Posłuchajcie nastrojowego utworu "Magia Świąt".

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Daria Zawiałow z utworem "Kundel Bury"! Jak Wam się podobało? Wkrótce będziemy mogli usłyszeć ją także podczas sylwestrowej zabawy z TVN na Placu Defilad!

  Po 5 latach przerwy ukazała się nowa płyta Comy! O tym, czym inspirowali się podczas prac nad tym krążkiem i czy nowy styl spodobał się ich dotychczasowym fanom opowiedzieli nam: Piotr Rogucki, Adam Marszałkowski i Rafał Matuszak. Od samego rana zespół urzędował też na naszym czacie i odpowiadał na wszystkie Wasze pytania! Oczywiście nie mogło się też obyć bez koncertu! Na scenie Dzień Dobry TVN: zespół COMA i telewizyjna premiera singla "Biblioteczka"!

  Płocki chór Vox Singers znajduje się na liście najlepszych chórów świata! Niedawno, zdobyli dwa złote medale na najbardziej prestiżowym konkursie chóralnym w Kalifornii. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na spotkanie z "amatorami", którzy odnoszą światowe sukcesy, a także zaprosiliśmy ich do naszego studia, by swoim śpiewem uświetnili dzisiejszy pokaz świątecznych sweterków!

  Ray Wilson zapisał się na kartach historii przede jako wokalista Genesis, zaraz po tym jak z zespołu odszedł Phil Collins. Dziś Szkot mieszka w Poznaniu razem ze swoją partnerką. Nadal tworzy. W tym roku nagrał dwie płyty akustyczne. Co najbardziej podoba mu się w Polsce?

  Premiera jego debiutanckiego albumu miała miejsce w piątek 18 listopada. W studiu Dzień Dobry opowiedział nam jak łączy karierę aktorską ze śpiewaniem. Od samego rana dyżurował na naszym czacie gdzie odpowiadał na pytania internautów, a na zakończenie programu wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Gdybyś była". Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Domagałą.

  W przyszłym roku kończy 70 lat. Ogłosiła przerwę w karierze aktorskiej i odrzuciła kilka bardzo poważnych propozycji, by w pełni poświęcić się muzyce. Na rynku pojawiła się niedawno jej nowa płyta pt. „Świątecznie…”. Na scenie Dzień Dobry TVN: Stanisława Celińska w premierowym wykonaniu swojego utworu "Kołysanka"!

  Brazylijka Ive Mendes wystąpiła dziś na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "The girl from Ipanema". Jej album z 2009 roku „Magnetism” uzyskał w Polsce status podwójnej platynowej płyty, a niedługo pojawi się kolejny: „Bossa Romantica”. Twierdzi, że zakochała się w Polsce od pierwszego wejrzenia, gdyż tu znalazła ludzi, którym mogła zaufać. Na jej koncertach panuje niesamowity nastrój, a piosenkarka często wychodzi do publiczności po występie - uważa, że możliwość kontaktu z fanami to dar.

  Rozśpiewane greckie wyspy, tureckie kebaby i cypryjskie plaże w jednej muzycznej pigułce! Na scenie Dzień Dobry TVN - Claydee w utworze "Alena".

  Marzeniem Pawła Janusa z zespołu Panus było wystąpienie na scenie Dzień Dobry TVN. Dziś pojawił się u nas ze swoim utworem "Hej dziewczyno". Posłuchajcie niezwykłego połączenia muzyki góralskiej i rapu!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy niezwykły duet: gwiazdę brytyjskiego popu Jamesa Arthura i polską wokalistkę - MaRinę. Posłuchajcie: James Arthur – “Let Me Love The Lonely” (feat. MaRina). Dowiedzieliśmy się również skąd się znają i co zainspirowało ich do współpracy.

  Scena Dzień Dobry TVN we francuskim stylu, czyli "On s'en va" Michała Kwiatkowskiego. Singiel wyszedł 28 października i jest zapowiedzą nowego albumu artysty.

  Gościem Dzień Dobry TVN był dziś Zach Ashton. Jak Wam się podoba jego utwór "Borderline"? Czy piosenkarz zamierza "surfować" na Bałtyku i jakie są jego związki z Polską?

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Mistah Lego w energetycznym utworze "Mamy to". Jak Wam się podoba?

  Dla L.U.C-a nie ma rzeczy niemożliwych. Ten projekt powstawał blisko dwa lata, przewinęło się przez niego blisko tysiąc muzyków. Cel - zbudować największy big-band Europy. A wszystko zaczęło się od dyktanda .. i podróży na trasie Estonia – Portugalia. Tak powstał Rebel Babel Ensemble „I Dialog” - projekt, jakiego w historii muzyki jeszcze nie było! Posłuchajcie!

  Ich pierwszy przebój "Ona czuje we mnie piniądz" obejrzało ponad 53 miliony ludzi! Koncertują w całej Polsce, wypełniając sale po brzegi. Na naszych kanapach, na czacie i na scenie: Łobuzy! Posłuchajcie nowej, hipsterskiej wersji ich kultowej piosenki!