występ

  występ

  Dziękujemy za sobotni poranek! Widzimy się jutro o 8.30, a na zakończenie programu Marcin Wyrostek i „Libertango” z filmu Romana Polańskiego „Frantic”!

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  Wszyscy mamy swoje blizny... czyli wspomnienia o ciężkich momentach w życiu. Na nowej płycie Tatiana Okupnik zmierzyła się z własnymi demonami i postanowiła się bardziej otworzyć i opowiedzieć o swoich emocjach. Jak fani zareagowali na ten krążek?

  Na zakończenie programu na scenie Dzień Dobry TVN wystapili: Sorry Boys i Soul Connection Gospel Group w utworze "Evolution (St Teresa)". Miłej niedzieli!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: BIBa i Adam Bieranowski i "Horyzont dźwięku" czyli utwór zapowiadający tajemniczą, acz od dawna oczekiwaną płytę BIBy! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN polsko-ukraiński-amerykański zespół Dagadana. Jak Wam się podoba ich utwór "List do Ciebie"? Posłuchajcie!

  Z kamerą Dzień Dobry TVN podpatrzyliśmy, jak powstawał teledysk do piosenki Filipa Mettlera. Udało nam się też namówić artystę do występu na naszej scenie. Jak Wam się podoba jego utwór "Wiary ślad"?

  To już ostatnie chwile przed wieczornym pokazem kolekcji Dawida Wolińskiego. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła jego atelier gdzie trwają jeszcze ostatnie prace i nanoszone są drobne poprawki! Jak Dawid ocenia swoją kolekcję i czego spodziewa się po tym pokazie?

  "Ocean" to trzeci singiel promujący płytę "1000 miejsc" będącą projektem Ady Szulc i DJ Adamusa. Tym razem teledysk był nakręcony w przepięknej scenerii Islandii. Efekt jest... Sami zobaczcie jaki!

  Zespół "Red Lips" nie zwalnia tempa, po wakacyjnym sukcesie hitu "To co nam było" teraz czas na "Zanim odejdziesz"! Podobało się Wam? O płytę i plany na najbliższe miesiące "Rudą" czyli Joannę Czarnecką, wokalistkę zespołu zapytał Bartosz Węglarczyk, a o co pytaliście ja na czacie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Maya. Jak Wam się podobał jej utwór "Bluza"?

  Przy utworze "Bądź blisko" zespołu Sound'n'Grace zwyczajnie nie da się stać w miejscu :) Zobaczcie tańczącego Marcina, Dorotę, Annę Starmach i "Kowala" :)

  Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.

  Jak myślicie, czy nasz dzisiejszy gość ma szanse podbić polski rynek muzyczny? Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Szroeder "Tęczowy".

  Na naszej scenie, Krzysztof Zalewski zaśpiewał utwór "Spaść", który pochodzi z jego nowej płyty "Zelig". Podobał się Wam jego występ?

  Ma dopiero 19 lat, ale już teraz wróżmy mu wielką karierę. Jak Wam się podobał jego występ? Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił "Fismoll"!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół No limits! Specjalnie dla naszych widzów wykonali utwór "Słowa i czyny" ze swojej najnowszej płyty "Gdy nią oddychasz".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił, znany z programu "X Factor" zespół The Chance! Podobało Wam się?

  Dziś w Dzień Dobry TVN prawdziwa gratka dla wielbicieli jazzu. Odwiedziła nas Monika Borzym młoda gwiazda, która nagrała właśnie płytę, na której towarzyszą jej między innymi: arcymistrz gitary jazzowej John Scofield i wirtuoz gitary akustycznej Romero Lubambo. Na scenie Dzień Dobry TVN: Monika Borzym! Zapraszamy!

  Rockowa mama - Patrycja Markowska w studiu Dzień Dobry TVN mówiła o tym co w życiu jest najważniejsze czyli o rodzinie! Oczywiście nie mogło się też obyć bez występu na naszej scenie :)

  Sobotę rozpoczęliśmy akcentem muzycznym :) Na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Impossible" wykonał Wojciech Schmach.