występ

  występ

  Ich pierwszy przebój "Ona czuje we mnie piniądz" obejrzało ponad 53 miliony ludzi! Koncertują w całej Polsce, wypełniając sale po brzegi. Na naszych kanapach, na czacie i na scenie: Łobuzy! Posłuchajcie nowej, hipsterskiej wersji ich kultowej piosenki!

  Gigantyczną popularność, wśród młodych ludzi na całym świecie, zdobyła dzięki roli w serialu Violetta. Obecnie jako "Tini" podbija światową scenę muzyczną. Gościem Dzień Dobry TVN była Martina "Tini" Stoessel. Czy trudno jej było pożegnać się z rolą w serialu? Na zakończenie programu "Tini" wystąpiła na naszej scenie z utworem "Great Escape". Jak Wam się podobało?

  Czy dla naszego gościa, Jana Borysewicz, życie rzeczywiście zaczyna się ... po 60-tce? Artysta opowiedział nam o swojej nowej gitarze i solowej płycie „Kawa i dym”, którą otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Jak Wam się podoba, pochodzący z tego krążka utwór "Na drugi raz", który mieliśmy okazję usłyszeć w Dzień Dobry TVN?

  The Underground Man, to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie. Jak Wam się podobał ich utwór - "Hysteria", który wykonali na scenie Dzień Dobry TVN?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Natalię Lesz. Na zakończenie programu, piosenkarka wystąpiła na naszej scenie w utworze Agnieszki Osieckiej "Jedni piszą wiersze piórem". Wcześniej, w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, powiedziała jak odnajduje się w roli matki, aktorki i piosenkarki. Czy trudno jest pogodzić ze sobą wszystkie te obowiązki?

  Anita Lipnicka wróciła na scenę muzyczna z nowym singlem - "Ptasiek". Jak Wam się podoba ten utwór? Artystka opowiedziała nam też o "nowym otwarciu" w swoim życiu i celach, jakie sobie stawia na najbliższe lata. Od samego rana odpowiadała też na Wasze pytania na czacie Dzień Dobry TVN!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Damian Ukeje i jego utwór - "Niedźwiedź". Jak Wam się podobał występ?

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w utworze "Piątek". Z okazji 25-lecia istnienia zespołu Katarzyna Stankiewicz i Varius Manx ruszyli we wspólną trasę: "Okazało się, że na nasze koncerty przychodziły tłumy ludzi, którzy od początku do końca śpiewali przeboje Varius Manx. To było wzruszające. Cały 2016 rok przeznaczyliśmy na świętowanie 25-lecia Varius Manx, ale wszystko wskazuje na to, że to świętowanie sie przedłuży." Czy planują wspólna płytę?

  Na zakończenie dzisiejszego programu mieliśmy dla państwa występ transmitowany prosto z pokoju Roberta Lewandowskiego. Zagrał tam zespół Kwartyrnik. Jak Wam się podobał ich utwór - "Lewandowski"?

  Na dachu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś CLEO! Artystka zaśpiewała utwór "N-O-C" pochodzący z jej, wydanej niedawno, solowej płyty "Bastet". Magdzie i Marcinowi, piosenkarka, powiedziała m.in. czym różni się "CLEO znana szerokiej publiczności" od "CLEO solowej".

  W studiu Dzień Dobry Wakacje artysta opowiedział nam o swoim nowym albumie i wakacyjnym życiu w trasie. Co zespół najczęściej robi w busie, między koncertami?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje gościliśmy duet "The Dumplings". Jak Wam się podobał ich utwór „Kocham być z Tobą"? Justyna Święs i Kuba Karaś usiedli też na naszych kanapach i opowiedzieli o tym jak odnajdują się w "dorosłym życiu" i jak układają się ich wzajemne relacje. " Mamy taką zasadę złotą - nie wchodzimy na scenę pokłóceni. Jest piąteczka, buziak i wchodzimy na scenę" O co Kuba ma żal do Marcina Prokopa?

  Na dzień dobry mieliśmy dla Państwa muzyczną niespodziankę. Na naszym dachu wystąpił Mieczysław Szcześniak ze swoim utworem "Jeden Świat", zapowiadającym płytę "Nierówni". W studiu Dzień Dobry TVN, wspólnie z Michałem Ziomkiem finalistą festiwalu „Zaczarowanej Piosenki”, opowiedzieli o pracy nad krążkiem i przesłaniu jakie niesie ze sobą.

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje gościliśmy zjawiskową Julię Pietruchę. Zaśpiewała utwór "Living on the Island" pochodzący z jej, wydanej niedawno, płyty "Parsley". Posłuchajcie.

  Po niemal 8 latach przerwy Kasia Kowalska wraca w wielkim stylu! Dziś w Dzień Dobry Wakacje telewizyjna premiera teledysku do najnowszego singla artystki - "AYA". W rozmowie, z Magdą Mołek i Marcinem Sawickim, Kasia zdradziła co działo się w jej życiu przez ostatnie lata i dlaczego zdecydowała się wrócić na scenę.

  Na dachu Dzień Dobry Wakacje wystąpiła dziś Marta Bijan z utworem - "Mówiłeś". Jak Wam się podobało? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Damiana Ukeje z singlem „Film” zapowiadającym nowy album artysty, który pojawi się już jesienią. Jak Wam się podoba?

  Dlaczego w wieku 16 lat postanowiła wyprowadzić się z domu? Czy czuje, że "coś traci" przez to, że jest rozpoznawalna i czy było jej smutno gdy jej piosenka nie dostała się na Eurowizję? Naszym gościem była - Margaret! Jak Wam się podoba jej piosenka - "Cool me down"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół "YU". Jak Wam się podoba ich piosenka "Hejty"?

  Odkrycie muzyczne zeszłego roku, jego debiutancka płyta błyskawicznie pokryła się platyną, a bilety na koncerty rozchodzą się w kilka godzin. Naszym gościem był - Kortez: "Nie wiem, do końca, czym jest ten showbiznes (...) największy sens dla mnie ma kwestia muzyki i tworzenia".

  Ależ energia! Na dachu Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół HEY! Zresztą, posłuchajcie sami: HEY i utwór "Prędko, Prędzej" z ich nowej płyty Błysk. Jest moc!

  Już niedługo wydadzą swoja debiutancka płytę. Już dziś zaprosiliśmy ich na naszą scenę. Przed Wami: Young Stadium Club ze swoim utworem - "Too Late"! Jak Wam się podobało?

  Na zakończenie dzisiejszego programu mieliśmy dla Państw niezwykłą niespodziankę muzyczną. Na scenie Dzień Dobry TVN, w utworze "I Won't Complain", wystąpił Benjamin Clementine!

  Na naszej scenie wystąpił dziś zespół Lavina, w którego skład wchodzą m.in. Bilguun Ariunbaatar i Mateusz Banasiuk. Jak to się stało, że Panowie zaczęli razem grać? Czy muzyka to jedynie odskocznia, czy planują wielka światową karierę muzyczną? Zobaczcie co powiedzieli w rozmowie z Kinga i Bartoszem oraz o czym rozmawiali z naszymi widzami na czacie!

  Na naszej kanapie: Anna Dereszowska, Michał Woiński, Zosia Denisiuk, Dominika Ptak i Helenka Juszkiewicz czyli Kadra Anki! Co, młodzi uczestnicy, zaprezentują nam, dziś o 20.00, w programie "Mali Giganci"? Jak Anna Dereszowska odnajduje się w roli trenera młodych talentów, czy Kuba Wojewódzki mógłby wystąpić, w programie, jako uczestnik? :)

  "Jazz For Idiots" to nowy projekt muzyczny Macieja Maleńczuka. Na scenie Dzień Dobry TVN mieliśmy dziś okazję usłyszeć jak artysta radzi sobie z grą na saksofonie w utworze "Tell Me that You Want Me". Jak Wam się podobało?

  Gościem Dzień Dobry TVN była Justyna Steczkowska. Gwiazda opowiedziała o cygańskiej trasie koncertowej oraz niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w lipcu tego roku. W Operze Leśnej wokalistka zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Jak doszło do tej współpracy i, jak wyglądają przygotowania? Justyna opowiedziała również o Świętach Wielkanocnych w jej rodzinnym domu. Czy sama przygotowuje wielkanocne potrawy?

  Szturmem zdobyła polską sceną muzyczną! Właśnie odebrała Potrójną Platynową Płytę za swój największy przebój "Bądź duży" i ruszyła w w trasę koncertową "Error Tour". Naszym gościem była dziś Natalia Nykiel. Na koniec programu Natalia wystąpiła też na naszej scenie. Niestety mieliśmy problemy techniczne dlatego też prezentujemy występ w wersji poprawionej.