nauczyciele

  nauczyciele

  Zbyt drogi karnet do siłowni, brzydka pogoda, dużo pracy, zmęczenie, ból jakiejś części ciała to niektóre wymówki osób, którym nie chce się ćwiczyć. O komentarz do poszczególnych usprawiedliwień poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN trenera personalnego Tomasza Choińskiego. Zobaczcie, w jaki sposób Marcin Meller najchętniej spala kalorie ;)

  W nowym, wiosennym sezonie wizytówką Dzień Dobry TVN będzie akcja "Kreatywna szkoła". Pokażemy inspirujące przykłady ze szkolnych sal i korytarzy. Przedstawimy wyjątkowe pomysły, inicjatywy i przede wszystkim ludzi. Tych, z nietuzinkowym podejściem do nauki, entuzjazmem i ciekawością świata. Szkoły, nauczyciele, a także uczniowie z całej Polski, otrzymają od Dzień Dobry TVN wyróżnienia - certyfikaty kreatywności! Dyplomy te będą ich wizytówką, znakiem oryginalności i nieszablonowego sposobu bycia i pracy. Prowadzącą cykl będzie Anna Kalczyńska, która wyruszy w Polskę promować pomysłową edukację.

  Kacper i Kuba uczą się w domu. Ich amerykańscy nauczyciele mieszkają razem z nimi. Wcześniej uczyli w Meksyku, Kanadzie i Chinach. Czy to prawda, że dzieci uczą się efektywniej, kiedy nie są do tego przymuszane?

  Wszystkim nauczycielom życzymy grzecznych i zdolnych uczniów, a do tych bardziej rozbrykanych - wiele cierpliwości oraz zdrowych strun głosowych. Jakie życzenia ślą dzieciaki z pewnej szkoły w Rawie Mazowieckiej? Rozmawiał z nimi Filip Chajzer. Dziennikarz Dzień Dobry TVN znalazł również nauczycielkę, która "wyssała powołanie z mleka".

  Jak do egzaminu dojrzałości przygotowuje się Marta Bijan, finalistka 4. edycji programu X Factor? Dziewczynie towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Czy muzyka pomaga jej w nauce? Co ją rozprasza? Jak wspominają Martę nauczyciele? Czego maturzystka najbardziej się obawia? Czy ma jakiś talizman, który przyniesie jej szczęście? Co będzie robić po maturze? Leniuchować czy pracować nad płytą?

  Klasa podzielona jest na trzyosobowe drużyny. Jedna runda trwa kilka minut. Kulki nie są wypełnione farbą, to gumowe piłki. W grze uczestniczą także nauczyciele. Agnieszka Rylik odwiedziła pewną bardzo sportową szkołę w Tarnowie.

  Drodzy Nauczyciele! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo cierpliwości do swoich podopiecznych i zdrowych strun głosowych. Wszystkiego najlepszego od całej ekipy Dzień Dobry TVN!