Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Dzięki Wam to był cudowny poranek! Na koniec dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, wystąpiła Kasia Popowska z utworem - "Lecę tam". Jutro Widzimy się we Wrocławiu!

  Gdzie zaczęła się kariera Roberta Gonery? Oczywiście w Oleśnicy! Dziś, wspólnie ze swoimi kolegami z liceum, aktor wspominał swoje młodzieńcze lata! Mateusz Hładki dowiedział się czy Robertowi zdarzało się chodzić na wagary, jakie chemiczne eksperymenty przeprowadzał i jak to się stało, że samochód jego wychowawczyni wylądował na klombie!

  Zrobił gigantyczne wrażenie na jurorach "You Can Dance: Po prostu tańcz", swoim występem w tym programie zachwycił przede wszystkim Kingę Rusin! Dziś dołączył do nas na oleśnickim rynku! Z Michałem Kalcowskim spotkała się Kasia Olubińska! Zobaczcie też jak tańczy Filip Chajzer! Miałby szansę w You Can Dance? ;-)

  Weekend zaczynamy w Oleśnicy! Filip Chajzer, Kasia Olubińska i Mateusz Hładki od samego rana sprawdzali co można i co TRZEBA zobaczyć w tym pięknym mieście. Czy Oleśnica jest gotowa na naszą wizytę? :) Zapraszamy na oleśnicki rynek na spotkanie z Dzień Dobry TVN oraz Kasią Popowską!

  Dziś ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła Wieluń. Tam też naszych prowadzących zastała bardzo dobra wiadomość - z centrali. Na fejsie stuknęło nam 300 tys. lajków! Bardzo dziękujemy! To dla Was tworzymy nasz fan page. Dla Was się staramy. Ania Wendzikowska, Ula Chincz i Mateusz Hładki, składają Wam podziękowania prosto z Wielunia :-)

  Zagadka rozwiązana. Otyłym chłopcem na zdjęciu jest Mateusz Hładki. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN udało się zrzucić 40 kg! Mateusz spotkał się w Wieluniu z kolejnym bohaterem cyklu Dominiki Gwit "Oważ(e)ni". Jak Zbyszkowi udało się schudnąć aż 112 kilogramów? Co zmotywowało go do walki? Co robił, by wytrwać na diecie? Co znajduje się w codziennym menu Zbyszka? Kto mu gotuje i pomaga zdrowo się odżywiać?

  Dzień dobry u Was! Ekipa Dzień Dobry TVN - w składzie Ania Wendzikowska, Urszula Chincz i Mateusz Hładki - jest dziś w Wieluniu! Zapraszamy wszystkich do Wielunia i... oczywiście przed telewizory :-) Zobaczcie z czego i kogo słynie to miasto!

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki był tak zajęty pakowaniem, że nie słyszał wołania Ani Kalczyńskiej i Roberta Kantereita. Czy w końcu im się udało porozmawiać?

  Dzień Dobry TVN rusza w trasę! 26 marca odwiedzimy Łowicz, 27 marca Wieluń, 28 marca Oleśnicę, a w niedzielę będziemy we Wrocławiu. Do którego z tych miast pojadą: Ania Wendzikowska, Filip Chajzer, ‪Mateusz Hładki‬, Agnieszka Jastrzębska, Katarzyna Olubińska, Ula Chincz i Marcin Sawicki‬? Warto też wiedzieć, czego na śniadanie nie jada Filip Chajzer, bo być może do kogoś z Was się wprosi :)

  Strome zbocze góry w Arizonie, wysoko i niebezpiecznie. To był zjazd na krawędzi bezpieczeństwa. Dokonał tego Polak Michał Kolbek i... został gwiazdą internetu. Zainteresowały się nim media z całego świata. Jak Michał Kollbek ocenia to, co zrobił? Jak przygotowywał się do ekstremalnego zjazdu, co mu to dało i czy podjąłby się tego po raz drugi? Czy do tego typu wyczynu potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i, ile to wszystko kosztuje? Z Michałem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Profesor Sergio Canavero przygotowuje się właśnie do zabiegu transplantacji głowy. Jak zamierza wykonać przeszczep tej części ciała? Na kim przeprowadzi pierwszy tego typu zabieg? Ile potrwa operacja? Z profesorem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przyglądał się temu, co dzieje się na planie zdjęciowym 2. edycji programu "Project Runway". Uczestnicy dostali wyjątkowe zadanie do wykonania. Musieli przygotować kostium dla gwiazdy estrady Maryli Rodowicz, choć mieli na to niewiele czasu. Jak sobie poradzili z tym trudnym zadaniem? Który projekt spodobał się Maryli Rodowicz?

  Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zostanie otwarte w 2016 r. Do tej pory zgromadzono wiele tysięcy pamiątek. Wśród nich jest fajka, która należała do przywódcy ZSRR Józefa Stalina. Jak trafiła do muzealnych zbiorów? Ile jest warta? Z prof. Rafałem Wnukiem z Muzeum II Wojny Światowej rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W byłej Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu znajduje się magazyn kostiumów, które były wykorzystane w największych polskich produkcjach filmowych. Niedawno ruszyła rekonstrukcja tych strojów. Jak przebiega? Gdzie można zobaczyć już zrekonstruowane kostiumy? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Tomasz, Luiza i mały Dawid. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Tomasza Niecika i jego rodzinę w ich domu w Białymstoku. Czy Niecik sam zbudował i zaprojektował ten dom? Czy ma czas na wspólne, rodzinne śniadania? Czy Tomasz Niecik pomaga w domu swojej partnerce? Zobaczcie, jak wygląda prywatne życie gwiazdy disco polo. Czy i kiedy planują z Luizą ślub?

  A/H1N1 to wirus, który wywołuje tzw. świńską grypę. Jak rozpoznać tę chorobę? Czym różni się świńska grypy od zwykłej grypy? Jak wygląda leczenie osoby zarażonej wirusem A/H1N1? Z epidemiologiem Zbigniewem Hałatem i Kierownikiem Działu Epidemiologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu Witoldem Paczosem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kupując ubrania, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że są one szyte w krajach trzeciego świata przez osoby, które pracują w urągających warunkach. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: stylistka Ewelina Rydzyńska i blogerka bloga o slow fashion Joanna Glogaza. Dlaczego wiele sieciówek korzysta z taniej siły roboczej? W jaki sposób konsumenci mogą zaprotestować przeciwko wyzyskowi? Co to jest slow fashion?

  Iga Łach to córka tragicznie zmarłego strażnika więziennego. Dziewczynka potrzebuje pomocy, ponieważ urodziła się z wadą mózgu, która spowodowała częściowy paraliż. Dziecko wymaga stałej rehabilitacji. Ze wzruszającą inicjatywą wyszli więźniowie, którzy postanowili wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego strażnika. Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Meteusz Hładki.

  Polski sąd, na wniosek amerykańskiego, ma zdecydować o ekstradycji Romana Polańskiego do Stanów Zjednoczonych. Amerykanie chcą, by polski reżyser odpowiedział za seks z nieletnią Samanthą Geimer. Czy sąd postanowi o ekstradycji reżysera? Jakie zarzuty postawione są Polańskiemu? Co może wziąć pod uwagę polski sąd? Rozmawialiśmy o tym z gościem Dzień Dobry TVN adwokatem Zbigniewem Romanem.

  Policja zdobywa coraz większe zaufanie publiczne. Inaczej rzecz ma się ze strażą miejską. Rośnie liczba gmin, które zdecydowały się ją zlikwidować. Czemu Polacy nie ufają straży miejskiej? Czy straż miejska nie jest wyszkolona? W Dzień Dobry TVN gościem był Emil Rau - Łowca Fotoradarów. Gdzie trafiają pieniądze z mandatów?

  Organizowane przez zakonników rekolekcje z dietą św. Hildegardy czy postem Daniela cieszą się sporym powodzeniem, zwłaszcza w okresie Wielkiego Postu. Jak wyglądają takie rekolekcje w Klasztorze Ojców Benedyktynów w Tyńcu? Na czym polega dieta św. Hildegardy? Do Tyńca zabrał nas dziennikarz Dzień Dobry TVN (ojciec) Mateusz Hładki ;-) I do jakich wniosków doszedł Marcin Prokop?

  Trzy miliony ludzi żyje poza granicami Polski. Emigrują na potęgę. Okazuje się, że najtrudniej żyje w się w... Warszawie. Wysokie ceny wynajmu mieszkań, drogie produkty i niewspółmierne pensje. Jak wygląda prawdziwe życie w stolicy? Czego potrzeba młodym ludziom? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: uczestnik 3. edycji „Mam Talent” Damian Skoczyk, Dominika Gwit oraz socjolog Tomasz Sobierajski. Jak im się żyje w wielkim mieście?

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  18 tysięcy samochodów odholowano w zeszłym roku z ulic Warszawy. Ile kosztuje odzyskanie samochodu? Kto ustala koszt holowania? Jak reagują ludzie, kiedy orientują się, że ich samochód nie został ukradziony a zaprowadzony na parking policyjny? To sprawdzał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W tym roku odbył się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Na co zostaną przeznaczone zebrane w czasie balu pieniądze? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Katarzynę Kolendę-Zaleską, Monikę Olejnik, Kingę Rusin, Aldonę Wejchert, Omenę Mensah, Michała Piróga, Annę Dymną i prezesa Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy Mateusza Hładkiego.

  Jak wyglądałby Londyn, gdyby zabrakło prądu? Na to pytanie odpowiada angielski fotograf Nicolas Buer, autor projektu Blackout City. Buer pokazuje nam stolicę Wielkiej Brytanii oświetloną tylko blaskiem gwiazd. Jak udało mu się zrobić takie zdjęcia? Ile czasu potrzebował na realizację projektu? W jakim celu go przygotował? Czy planuje kolejne tego typu projekty? Z fotografem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Tuż po Bożym Narodzeniu jego narzeczona odwołała ślub. Jednak on już wykupił podróż poślubną - wycieczkę na Dominikanę. John postanowił jednak wyruszyć w podróż poślubną. Oferuje ją na portalu aukcyjnym. Wszystko jest opłacone, ale John nie chce jechać sam. Jak się domyślacie - zainteresowanie jest ogromne. Media nazwały go "Porzuconym Johnem". Na jaki cel trafią pieniądze z aukcji? Dlaczego jego narzeczona zerwała zaręczyny? Z porzuconym narzeczonym rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Niedługo rusza druga edycja "Project Runway". Czy Anja Rubik i Tomasz Ossoliński czekali z utęsknieniem na nową edycję programu? Co na starcie powinien umieć uczestnik "Project Runway"? Czy umiejętność szycia przydaje się projektantom? Czy Anja i Tomasz mają kontakt z uczestnikami pierwszej edycji programu? I w końcu - kto zastąpi w jury Mariusza Przybylskiego? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Cathy Wilson z Anglii była żoną seryjnego mordercy. Bita i maltretowana. Nie sądziła jednak, że jej mąż masowo zabija inne kobiety. W końcu od niego odeszła. Ale o życiu z seryjnym mordercą napisała książkę. Ile ofiar ma na sumieniu Peter Tobin? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Cathy przez komunikator internetowy.

  Iza Pawlaczyk urodziła się z sercem po prawej stronie. Teraz uczęszcza do gimnazjum. Mateusz Hładki odwiedził rodzinę Państwa Pawlaczyk. Jak przebiegał proces powrotu Izy do zdrowia? Komu zawdzięcza życie? Jak wyglądały poszukiwania lekarzy, którzy przeprowadzili ten skomplikowany zabieg? Okazuje się, że w Polsce nadal są lekarze na miarę Zbigniewa Religii. To im Iza zawdzięcza życie.