Zdradzili, jakie zasady panują w ich małżeństwie. Internauci: "To jest piekło"

Para na łóżku
Para na łóżku
Źródło: Cravetiger/Getty Images
Jaden i Andy to małżeństwo, które prowadzi na TikToku profil o tematyce związkowej. Niedawno zakochani opublikowali filmik dotyczący zasad panujących w ich relacji. W sieci zawrzało, a w komentarzach padały opinie – to jest toksyczne.

Kontrowersyjne zasady w związku

Gdy drogi dwóch osób spotykają się w tym samym miejscu, a zakochani decydują się na wspólne życie, następuje czas tzw. docierania się. Przez pierwsze miesiące poznajemy swoje charaktery i uczymy się siebie nawzajem. Następnie wspólnie ustalamy zasady. I choć każdy związek, narzeczeństwo czy małżeństwo robi to, co uważa za słuszne, niektóre z "wymogów" tej pary mrożą krew w żyłach.

TikTokerzy – Jaden i Andy - podzielili się szczegółami swojego życia prywatnego. W sieci opublikowali film, w którym przyznali, że po trzech latach bycia razem zdecydowali się na ślub. Młode małżeństwo od początku ustaliło pewien schemat zachowania. Do swojego życia wprowadzili trzy złote zasady.

Problemy w związku

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku

Pierwsza z nich to dzielenie się z partnerem swoją lokalizacją 24/7 za pomocą specjalnej aplikacji. Druga to dostęp do wszystkich haseł oraz brak sekretów. Trzecia, spędzanie czasu z osobą przeciwnej płci tylko w obecności drugiej połówki.

Internauci oburzeni zasadami

Filmik ten wywołał w sieci sporo zamieszania. Został wyświetlony prawie 7,5 mln razy. Nie obyło się bez komentarzy. Internauci wprost przyznali, że takie zachowanie to nic innego jak przejaw toksycznej relacji, w której nie ma zaufania.

- "To jest czysta definicja braku zaufania do drugiej osoby", "To jest toksyczne", "to jest piekło" - pisali.

Jaden i Andy nie wzruszają komentarze internautów. Jak twierdzą, im takie zasady odpowiadają.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Tiktok/@jadenandandy

Źródło zdjęcia głównego: Cravetiger/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?