Związki i seks

Jedna z bliźniaczek syjamskich ma chłopaka. Jak wyglądają jej randki?

Związki i seks

Autor:
Justyna
Piąsta
bliźniaczki syjamskie

Carmen i Lupita Andrade są bliźniaczkami syjamskimi. Choć lekarze tuż po narodzinach nie dawali im zbyt wielkich szans na przeżycie, to jednak siostry mają już 22 lata i funkcjonują jak ich rówieśnicy. Co więcej, niedawno Meksykanki wyznały, że jedna z nich jest zakochana i ma chłopaka. Czy drugiej bliźniaczce to nie przeszkadza?

Bliźniaczki syjamskie

Carmen i Lupita urodziły się w czerwcu 2000 roku w Veracruz w Meksyku. Są połączone korpusem, mają po dwie ręce i po jednej nodze - Carmen włada prawą, a Lupita lewą. Życie sióstr Andrade po narodzinach było zagrożone. Dzięki odpowiedniej opiece medycznej i rehabilitacji udało się je uratować. Bliźniaczki w jednym z wywiadów przyznały, że aż 17 lat zajęło im, by skoordynować chodzenie. W ich przypadku operacja rozdzielenia ciał byłaby zbyt ryzykowna i mogłaby poskutkować śmiercią.

Co można wyczytać z naszych genów?

Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dziś Carmen i Lupita mają 22 lata i chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, pokazując, jak wygląda ich codzienne życie. Na Youtubie pojawił się film z udziałem sióstr, w którym zdradziły co nieco na temat swojej prywatności i miłosnych relacji.

Relacje damsko-męskie bliźniaczek syjamskich

Carmen wyznała, że jest zakochana. Od półtora roku spotyka się z pewnym chłopakiem, którego poznała przez aplikację randkową. Podkreśliła, że nie ukrywała przed swoją sympatią faktu, że ma bliźniaczkę syjamską.

- Oczywiście, miałam zamiar być przejrzysta we wszystkim. Musieliśmy przeprowadzić dyskusję na temat tego, jakie granice są w porządku, a jakie nie - powiedziała Carmen.

Kiedy Carmen spotyka się z ukochanym, w randkach uczestniczy też jej siostra. Lupita stwierdziła że nie ma nic przeciwko temu i cieszy się szczęściem siostry. Sama uważa siebie za osobę aseksualną, więc nie jest zainteresowana damsko-męskimi kontaktami.

Carmen Andrade jest w związku, ale powiedziała wprost, że nie myśli o tym, by w przyszłości wziąć ślub. Woli tworzyć partnerską relację

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images, Instagram @andrade_glupe

Pozostałe wiadomości