Styl życia

Z tymi gadżetami życie w kuchni staje się łatwiejsze. "Filiżankę wody zagotujemy w nim w 55 sekund"

Styl życia

Autor:
Adam
Barabasz
Gadżety ułatwiające kuchenne zadania

Kuchnia jest sercem domu. To tu przygotowuje się posiłki, prowadzi wieczorne rozmowy i ostatecznie tutaj zaczyna się i kończy każda impreza. Dobrze zaprojekowane, ciekawe gadżety kuchenne sprawią, że życie stanie się po prostu przyjemniejsze.

Akcesoria kuchenne

Nawet laicy w świecie kulinariów lubią, gdy kuchenne rzeczy są estetyczne, łatwe w użyciu oraz sensownie i niejednokrotnie przewrotnie i zabawnie pomyślane. Gotowanie to przecież nie tylko konieczność, ale też przyjemność w najczystszej postaci. Tym większa, im lepsze sprzęty ma się do dyspozycji.

Miłośnicy spaghetti z pewnością zakochają się w pojemniku do przechowywania makaronu Russell Hobbs, który nie tylko zabezpiecza go, ale także odmierza właściwą ilość nitek. Stopień ugotowania włoskiej pasty sprawdzimy dzięki specjalnemu testerowi, a całość odcedzimy przy pomocy specjalnej nakładki. Nie ma też obaw, że przy krojeniu cebuli popłyną łzy - a to za sprawą ochronnych okularów.

Najlepszy toster świata

Nie ma nic lepszego o poranku niż ciepłe pieczywo i filiżanka aromatycznej kawy. O to pierwsze zadba toster, który nie tylko pozwala kontrolować stopień wypieczenia chleba, ale też posiada funkcję rozmrażania. Gorącą kawę można błyskawicznie przygotować, gotując wodę w czajniku Russell Hobbs.

- Idealnie nada się na prezent - mówi Konrad Koterba, poszukiwacz gadżetów. - W tym przypadku mamy teksturowaną strukturę. Ma elementy ze stali nierdzewnej, a filiżankę wody zagotujemy w nim w 55 sekund. Do tego wszystko świeci się pięknie na niebiesko, a czajnik zużywa 56% mniej energii - dodaje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości