Styl życia

Szukasz rozrywki na najwyższym poziomie? Czeka Cię Yazzda!

Styl życia

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki

Trudno nie zgodzić sie z twierdzeniem, że każdy potrzebuje odpoczynku, nie ulega jednak wątpliwości, że relaks może przybierać różne formy. Jedni szukają wytchnienia w sporcie, inni – w błogim lenistwie. Wszyscy mamy swoje pasje i zajęcia pozwalające choć na chwilę oderwać się od otaczającego nas świata. Jedną z aktywności, która wielu daje nie tylko szansę na odpoczynek, lecz także rozrywkę, są gry. Teraz dzięki aplikacji Yazzda wkraczają one na nowy poziom. 

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki

Popularność usług online rośnie z miesiąca na miesiąc. Dotyczy to także rozrywki. Oczywiście wiele jest form relaksu i każdy musi wśród nich znaleźć tę, która najbardziej go odpręża. Dla jednych będzie to leniwe popołudnie z książką w ręku, dla innych – prace w ogrodzie czy na tarasie, dla kolejnych – współzawodnictwo i rywalizacja. To, w jaki sposób odpoczywamy, zależy od wielu czynników – od tego, jak na co dzień wygląda nasze życie, od charakteru naszej pracy, sytuacji rodzinnej i osobistej, ale także od momentu w życiu, w którym aktualnie się znajdujemy. Właśnie z tego powodu wiele osób poszukuje innych sposobów spędzania wolnego czasu niż te, do których przez lata przywykli. Chęć zmiany i ucieczki od rutyny jest naturalną potrzebą człowieka, nic więc dziwnego, że znalazł się ktoś, kto zaspokoił ten głód nowych wrażeń i atrakcji. Na rynku pojawiła się Yazzda – dostępna w wersji desktopowej i mobilnej unikatowa aplikacja quizowa, w której użytkownik nie tylko ma szansę sprawdzić swoją wiedzę, intuicję i refleks, lecz także wygrać realne pieniądze – dzięki temu rywalizacja wkracza na nowy poziom, dając graczom szansę na dodatkowe emocje.

Odpoczynek w duchu rywalizacji

Choć określenie „aktywny wypoczynek” narzuca niejako skojarzenia z wysiłkiem fizycznym, warto pamiętać, że tak, jak ćwiczymy mięśnie i kondycję, powinniśmy też trenować nasz umysł. Wszystko po to, by dotrzymując kroku ciału, służył nam przez długie lata. Właśnie dlatego warto ćwiczyć pamięć i refleks, a także nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Dzięki Yazzda mamy szansę na takie wyjątkowe ćwiczenia umysłu. 

Yazzda to gra, która trwa w czasie rzeczywistym i do której możemy dołączyć w dowolnym momencie – co 30 sekund startują kolejne rozgrywki w różnych kategoriach. W każdej użytkownik ma zaledwie 7 sekund na wybranie jednej z dwóch możliwych odpowiedzi. Liczy się więc nie tylko wiedza, lecz także intuicja i refleks. Udział w grze kosztuje kilka złotych, a po wygranej rozgrywce konto gracza zostaje zasilone wygraną, czyli dodatkowymi pieniędzmi. Ich wysokość zależy między innymi od tego, jak długo trwała gra – pierwszą wygraną zdobywa się już po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na siedem pytań. Ponieważ, jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, rywalizacja na tym się nie kończy. Jeśli użytkownik przejdzie pierwszy próg i zgarnie wygraną natychmiastową, może grać dalej – kolejną nagrodę otrzyma po odpowiedzeniu na 14 i 21 pytań, a jeśli uda mu się pobić rekord i odpowiedzieć prawidłowo na najwięcej pytań w ciągu dnia i miesiąca, może liczyć na dodatkowe superbonusy. W Yazzda istnieje też funkcja „Zalicz pytanie”, która umożliwia zaznaczenie poprawnej odpowiedzi i pozostanie w grze, a co za tym idzie, daje szansę na osiągnięcie kolejnych progów.

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki
Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki Źródło: Getty

Yazzda na przerwę: poszerz wiedzę i poćwicz refleks

Praca, choćby najbardziej pasjonująca, dla większości z nas prędzej czy później staje się monotonna. Podobnie jest z obowiązkami domowymi. Odpoczynek z kolei, nawet ten bardzo krótki, jest niezwykle istotny nie tylko dla naszej efektywności i kreatywności, lecz także dla osiągnięcia właściwego balansu, a w rezultacie – poprawy zdrowia psychicznego. Yazzda to świetna okazja, żeby na chwilę oderwać się od codziennej rutyny. Rozgrywki nie zajmują wiele czasu (choć to, ile finalnie będą trwały, zależy od wiedzy i intuicji użytkownika, bo gra się do pierwszej błędnej odpowiedzi), a pozwalają na chwilę odciąć się od rzeczywistości i w całości poświęcić się internetowej rywalizacji. Kilka minut wystarczy, żeby poczuć towarzyszące grze emocje: adrenalinę i ducha współzawodnictwa, a następnie z większą ochotą wrócić do zadań. Co więcej, szansa na wygranie realnych pieniędzy dodatkowo zwiększa radość z sukcesu. Wielu dorosłych – niezależnie od tego, czy mają 20 czy 60 lat – lubi czuć ekscytację towarzyszącą rywalizacji. Yazzda daje możliwość odkrycia tych emocji na nowo.

Źródło zdjęcia głównego: Getty

Pozostałe wiadomości