Styl życia

Suchar Codzienny, czyli żarty, które trzeba popijać

Styl życia

Projekt Plaża w Dziwnowie

Miasteczko Projekt Plaża zawitało do Dziwnowa. W tamtejszej strefie orzeźwienia czekał wyjątkowy gość: Kamil "Myku" Natil, czyli twórca popularnego w sieci humorystycznego profilu Suchar Codzienny. Jak rozmówca Oliviera Janiaka poradził sobie z mocnym wyzwaniem?

Suchar Codzienny, czyli żarty, które trzeba popijać

Kamil "Myku" Natil jest twórcą Suchara Codziennego, największego w polskim Internecie profilu z sucharami, czyli oryginalnymi memami i nietypowymi żartami, które każdego dnia poprawiają nastrój. - Są tak suche, że trzeba popijać - podkreślił gość Dzień Dobry Wakacje, biorąc łyk wody Żywiec Zdrój Mocny Gaz.

Instagramowy profil Suchar Codzienny doczekał się prawie 2 mln obserwatorów. Jak udało się to osiągnąć? - Początki były zdecydowanie skromne. (…) Zaczęło się od 5 osób. Między sobą po prostu wysyłaliśmy sobie żarty na Messengerze. Ktoś wysłał komuś, ktoś to udostępnił i z 5 osób zrobiło się 500, z 500 5 tysięcy. Teraz jest nas sporo więcej - tłumaczył Kamil "Myku" Natil.

- Mamy naprawdę mocną społeczność. To ona uczestniczy w tworzeniu kontentu. [Internauci - przyp. red.] wysyłają, opisują swoje życie, mówią o tym, co im się przydarzyło. Cokolwiek, byleby było przewrotnie, zabawnie, orzeźwiająco. A co bawi Polaków? To dobre pytanie, bo uważam, że Polacy to skrajni indywidualiści, więc ile głów, tyle sucharów. Chyba określiłbym nas, że jesteśmy trochę takimi ogrodnikami. Lubimy przesadzać - zażartował rozmówca Oliviera Janiaka.

Kamil "Myku" Natil w mocnym wyzwaniu Oliviera Janiaka

Olivier Janiak przygotował w strefie orzeźwienia mocne wyzwanie dla Kamila "Myku" Natila. Gość Dzień Dobry Wakacje miał 30 sekund, by udzielić odpowiedzi na pytanie. Liczył się refleks i czas.

- Ile wody dla ochłody? - zapytał Olivier Janiak.

- Cały Bałtyk, a jak nie ma, to przynajmniej jedna mocna zgrzewka - odpowiedział twórca Suchara Codziennego.

- Co wiesz o orzeźwieniu? - brzmiało kolejne.

- Piszemy przez "rz" i "ź" i nie słodzimy - odparł Kamil "Myku" Natil.

- 4 rzeczy, które robisz na plaży? - dopytywał prowadzący.

- 3 litry wody i leżę - zażartował gość Dzień Dobry Wakacje.

Zobacz w materiale wideo, jak Kamil "Myku" Natil poradził sobie z kolejnymi pytaniami. Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości