Dziwnów

  Dziwnów

  Dziwnów jest turystyczną miejscowością nadmorską, idealną dla miłośników sportów wodnych. To tu przybywają żeglarze, kajakarze, a także wędkarze. W porcie znajdującym się u ujścia rzeki Dziwny do morza cumują jachty, a szczytem wydm prowadzi promenada spacerowo-widokowa.

  W nadmorskim menu nie może zabraknąć ryb. Dlatego też, w naszej plażowej kuchni, Olivier Janiak i Paweł Wałęsa zaprezentowali przepis na dorsza i pstrąga, Zobaczcie.

  Nasz "plażowy inspektor" - Olivier Janiak spotkał się w Dziwnowie z Przemysławem Cypryańskim, który od czterech lat jest ambasadorem akcji "Pomoc mierzona kilometrami". Ile kilometrów ma zamiar pokonać w tym roku?

  Jak poradzić sobie z niesprzyjającą pogodą? Trzeba zaprosić słońce do kuchni! Charles Daigneault i Olivier Janiak przygotowali śniadanie, które każdemu zapewni energię na dobry początek dnia! Smacznego.

  W tym tygodniu, z "Projektem Plaża", dotarliśmy do Dziwnowa. Pierwszym gościem Oliviera Janiaka był Jaś Dąbrowski - popularny youtuber. Na czym polega jego internetowa działalność i kim są jego odbiorcy? Zobaczcie!