Niezwykłe obchody Dnia Dinozaura w Dzień Dobry TVN. "To robi wrażenie na dorosłym, a co dopiero na dziecku"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dinozaur i dinozaurowe słodkości dla dzieci
Dinozaur i dinozaurowe słodkości dla dzieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dinozaury wyginęły miliony lat temu, ale wciąż budzą ciekawość kolejnych pokoleń. Ich święto obchodzimy 26 lutego. W Dzień Dobry TVN nie zabrakło z tej okazji wyjątkowych atrakcji. Przed naszym studiem pojawił się 7-metrowy tyranozaur Reksio. Ryczący stwór wywołał niemałe poruszenie wśród przechodniów.

Dzień Dinozaura w Dzień Dobry TVN

Dinozaurami interesują się nie tylko paleontolodzy, ale i dzieci. Niemal każdy maluch przechodzi okres fascynacji prehistorycznymi gadami. Okazuje się, że dorośli także nie pozostają na nie obojętni. 7-metrowy tyranozaur Reksio, który pojawił się przed studiem Dzień Dobry TVN, przykuł uwagę przechodniów w każdym wieku. Stwór przechadzał się po ulicy, zajrzał też do wypełnionej słodkościami kawiarenki, w której odbywało się przyjęcie z okazji Dnia Dinozaura.

Napędzany siłą ludzkich mięśni kostium dinozaura jest własnością małżeństwa z Mysłowic. Para zdecydowała się na jego zakup, by sprawić radość trzyletniemu synowi.

- Sprowadziliśmy go z Azji. Został skonstruowany według naszego projektu. Przyjechał tutaj, poskładaliśmy go (...). To robi wrażenie na dorosłym, a co dopiero na dziecku - stwierdziła właścicielka T-rexa, Danuta Krzywańska-Bara.

Tyranozaur Reksio - wyjątkowa atrakcja dla dzieci i dorosłych

Właściciel dinozaura, Paweł Krzywański-Bara, jest jednocześnie jego operatorem. Reksio mruga oczami, szczerzy zęby, a przede wszystkim potrafi głośno zaryczeć. Nie dziwi zatem fakt, że wywołuje szereg skrajnych emocji u dzieci i dorosłych. Niektórzy się go boją, inni nie kryją na jego widok uśmiechu.

- Wpadliśmy na pomysł, że może zrobimy coś innego. Coś, czego jeszcze nie ma, coś z efektem "wow" - podsumowała Danuta Krzywańska-Bara.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości