Styl życia

Na co warto polować podczas Black Friday? Radzi poszukiwacz gadżetów

Styl życia

Na co warto polować podczas Black Friday?

Trwa Black Friday, czyli wielkie święto zakupów. Tego dnia klienci mogą liczyć na różne promocje i rabaty. Z tej okazji w Dzień Dobry TVN Konrad Koterba opowiedział o elektronicznych gadżetach, na które warto zwrócić uwagę.

Black Friday Week na Amazon.pl

Do 28 listopada, z okazji Black Friday Week, na klientów Amazon.pl czekają wyjątkowe okazje na tysiące produktów, w tym na elektronikę wielu popularnych marek, a także urządzenia Amazon.

- Taniej już raczej nie będzie, a jeszcze jak mamy jakąś dodatkową subskrypcję, to też przesyłka może będzie darmowa, więc warto korzystać - zachęcił Konrad Koterba, poszukiwacz gadżetów.

Gadżety, które warto upolować w Black Friday

Czytnik Kindle

- Uniwersalnym prezentem jest czytnik e-book, czyli wirtualnych książek. U mnie z książkami jest tak, że np. na urlop zabieram cztery i przywożę pogniecione rogi. Tutaj rogi się nie zagną, a dodatkowo jest 16 GB pamięci wbudowanej, czyli możemy tych książek dużo przechowywać - tłumaczył rozmówca Dzień Dobry TVN.

Czytnik pozwala na przechowywanie tysięcy książek i czasopism, które można ze sobą wszędzie zabrać. Wyświetlacz jest przyjemny dla oczu, dzięki regulacji podświetlenia i koloru, a bateria wytrzymuje do 10 tygodni pracy bez ładowania.

Fire TV Stick

Wystarczy łącze HDMI, żeby zwykły telewizor zamienić w Smart TV. Fite TVStick to odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu można szybciej uruchamiać aplikacje i odtwarzać tysiące filmów i seriali. - Do tego też jest wybieranie głosowe, czyli możemy wywoływać z pilota, co potrzebujemy, jaki program - przyznał Konrad Koterba.

Mikrofon Blue Yeti X

To nowoczesny flagowy mikrofon USB do profesjonalnego grania, streamowania, prowadzenia podcastów i tworzenia filmów na serwisy internetowe.

- Teraz każdy może być radiowcem. Wystarczy sobie kupić mikrofon do domu. Ten ma cudowne technologie, o których nie będę teraz mówił, ale ma 4 tryby zbierania dźwięku. Dzięki temu ten dźwięk jest bardzo dobrej jakości - podkreślił poszukiwacz gadżetów.

Słuchawki nauszne Logitech G PRO X

To słuchawki zaprojektowane z udziałem profesjonalistów dla wymagających graczy.

- Mają wbudowany mikrofon. [...] Dwa lata je tworzono, więc tutaj naprawdę się wykosztowano, żeby to wszystko dobrze wyglądało i działało - wyjaśnił nasz gość.

Na liście Konrad Koterby znalazły się jeszcze takie gadżety jak:

  • słuchawki nauszne Sony WH-1000XM5,
  • słuchawki douszne Sony Linkbuds S WF-LS900,
  • bezprzewodowy głośnik przenośny Sony SRS-XG300,

O ich funkcjach dowiesz się z materiału wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości