Motoryzacja

60. Rajd Barbórka. Kto usiądzie obok Krzysztofa Hołowczyca?

Motoryzacja

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Krzysztof Hołowczyc wybiera się w rajd z „Babcią”
Krzysztof Hołowczyc wybiera się w rajd z „Babcią”Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W piątek, 2 grudnia, wystartowała 60. edycja Rajdu Barbórka. Wśród kierowców, którzy wezmą udział w imprezie, nie zabraknie Krzysztofa Hołowczyca. Kto usiądzie obok jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych? Więcej w materiale Dzień Dobry TVN.

Raj Barbórka. Kiedy staruje?

Już w piątek i sobotę (2 i 3 grudnia) ulicami m.in. Warszawy po raz 60. przejadą uczestnicy Rajdu Barbórka. Wśród nich będzie również Krzysztof Hołowczyc. Jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych zasiądzie za kierownicą auta Subaru Impreza, pieszczotliwie nazywanego "babcią". Miejsce obok kierowcy można wylicytować na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Ten kto siądzie na prawym fotelu, kto wylicytuje przeżyje to uderzenie z Karowej najpiękniejsze, uderzenie energii - powiedział Krzysztof Hołowczyc.

Krzysztof Hołowczyc. Jakie ma plany na przyszłość?

W tym roku Krzysztof Hołowczyc świętował 60. urodziny i jak wyznał - być może - to najważniejszy rok w jego życiu. - Puchar Świata, 8 eliminacji po całym świecie, później Dakar - wyliczył.

W rozmowie z Filipem Chajzerem wyznał, że nie zamierza zwalniać. - Są takie momenty w życiu, że masz świadomość, że im szybciej, tym lepiej. W życiu Hołowczyca jest jedno hasło: "jak nie wiesz, co zrobić, dodaj gazu". Ja znowu dodaję gazu, wierzę, że znowu zwyciężę w Pucharze Świata, przyjadę na Dakar, stanę na starcie i powiem: "chłopaki, jestem gotowy z wami zwyciężyć" - powiedział.

Jakie ma jeszcze plany na przyszłość? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości