Styl życia

33-latka uzależniła się od bycia w ciąży. Marzy o 10. dziecku

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski

33-letnia Laura McCarthy jest już mamą dziewięciorga dzieci. Czwórkę pociech wychowuje samodzielnie, a pięcioro wydała na świat jako surogatka. Kobieta przyznaje, że przez ostatnie lata przyzwyczaiła się do ciągłego bycia w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zajdzie w nią po raz dziesiąty.

33-latka urodziła dziewięcioro dzieci

Laura McCarthy gości w nagłówkach prasowych na całym świecie. Wszystko za sprawą osobistego wyznania, które zaintrygowało międzynarodowe media. Kobieta pracowała jako szkolna pielęgniarka. Szybko jednak zajęła się wychowywaniem dzieci. 33-latka odkryła, że tak dobrze znosi ciąże, że może zostać surogatką. W ten sposób postanowiła pomóc parom, które nie mogą mieć własnych dzieci. Laura McCarthy w ten sposób uszczęśliwiła już pięć rodzin.

- Uwielbiam być mamą, to najlepsza praca na świecie i bardzo się cieszę, że dzięki temu mogę pomóc komuś spełnić marzenie o zostaniu rodzicem - mówiła Laura McCarthy w wywiadzie dla "The Sun".

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Każda z ciąż kobiety była wynikiem zapłodnienia in vitro, w którym komórki jajowe i nasienie pochodziły od przyszłych rodziców. Genetycznie zatem żadne z pięciorga dzieci nie jest z nią spokrewnione.

Została surogatką, by pomagać innym

Laura McCarthy wyznała, że myśl o tym, aby zostać surogatką, pojawiła się u niej po urodzeniu dwójki własnych dzieci. Wszystko to po tym, jak obejrzała reportaż o bezdzietnych parach.

- Ta bezwarunkowa miłość, którą czułam, sprawiła że pomyślałam, że jeśli mogę pomóc innym, to dlaczego nie? Chciałam, aby inni mogli poczuć tę samą bezwarunkową miłość do własnych dzieci - wspominała kobieta.

Dzisiaj sama przyznaje na głos, że poniekąd czuje się uzależniona od bycia w ciąży. Już wkrótce 10. raz będzie starała się o dziecko. Zgłosił się do niej samotny mężczyzna, który marzy o ojcostwie. W tym przypadku komórka jajowa ma pochodzić od dawczyni.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Emilija Manevska/Getty Images

Pozostałe wiadomości