Styl życia

Klaudia "Clödie" Trzepizur pracuje nad nowym krążkiem. Na naszej scenie zaśpiewała singiel promujący płytę

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Clödie w piosence "Hold On"

Klaudia Trzepizur od kilku lat występuje na scenie i spełnia swoje marzenia w zespole Clödie. Po głośnej aranżacji przeboju "Zombie" grupy The Cranberries kapela postawiła na własną twórczość. Na naszej scenie muzycy zaprezentowali najnowszy singiel "Hold on".

Zespół Clödie – kim są

Clödie to rockowa formacja na czele, której stoi obdarzona drapieżnym głosem Klaudia "Clödie" Trzepizur. Charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia wokalistki to cechy, które przyciągają na koncerty szeroką publiczności. Ogromną popularność grupie przyniosła także akustyczna wersja utworu "Zombie" The Cranberries. Utwór uzyskał ponad 30 mln odsłon na YouTubie i tysiące pochlebnych komentarzy z całego świata. Zespół nie spoczął na laurach i pracuje nad nowym materiałem, który ukaże się w 2022 roku. Jesteście ciekawi, co szykują dla fanów? Jedną z piosenek artyści zaprezentowali na naszej scenie.

Clödie - singiel "Hold On"

Na naszej scenie zespół wykonał piosenkę "Hold On". To utwór o zagubionym, nieszczęśliwym, przygnębionym człowieku. Słowa wypływają natomiast z perspektywy wyjątkowej osoby, która jest zawsze przy nas i zrobi wszystko, abyśmy poczuli się lepiej. - Wielu z nas bywa smutnych, zlęknionych, samotnych w realiach dzisiejszego świata. Szukajmy więc dobrych stron życia i cieszmy się każdym dniem, tak jak miałby być to dzień ostatni. Pamiętajmy też o miłości, bo to ona potrafi pokonać każde złe chwile, każdy zły czas - mówi artystka.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości