Styl życia

Julinek - największy park linowy w Polsce

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Bartek Jędrzejak
Pogoda na dziś
Dzień Dobry TVNPogoda na dziś

W Parku linowym Julinek nie tylko można zapoznać się ze sztuką cyrkową, ale także skorzystać ze ścianek wspinaczkowych, placów zabaw czy miejsc do relaksu. To fantastyczny pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Więcej na ten temat opowiedział Bartek Jędrzejak w programie Dzień Dobry TVN.

Park linowy Julinek

Park linowy to dobre miejsce na rodzinny weekend. Znajduje się w okolicach Warszawy. Dzieci mogą przejść się trasami po linach, a dorośli odpocząć w specjalnej strefie rodzica. Park Julinek to też Centrum Sztuki Cyrkowej, więc jest to dodatkowa atrakcja.

- Cała trasa tego parku to 1300 metrów, więc grubo ponad kilometr. Jest dziewięć tras, a przejście takiej trasy to 20 minut - powiedział Bartek Jędrzejak.

Dzieci muszą mieć ukończony 4. rok życia. Dla każdego uczestnika przygotowane są odpowiednie zabezpieczenia, kaski i zapięcia, tak, aby nikomu nie stała się krzywda. To idealne miejsce żeby oderwać pociechy od telefonów czy telewizorów i zapewnić im rozrywkę na świeżym powietrzu.

Park Julinek - przyjemne z pożytecznym

W Parku Julinek są też dostępne ścianki wspinaczkowe. Jednak to nie wszystko, bo są także fontanny - na wzór tych z Madrytu, miejsca relaksu, place zabaw, karuzele czy baseny. Wszystko dostępne jest dla odwiedzających, mimo końca wakacji, z wielu atrakcji można jeszcze skorzystać. Szczególnie, że jak wspomina Bartek Jędrzejak, świeci słonce, a jesień się jeszcze nie zaczęła.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Bartek Jędrzejak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości