Hobby

Mają po 15 lat i są mistrzami tańca towarzyskiego. Jaki jest ich klucz do sukcesu?

Hobby

Autor:
Justyna
Piąsta
Mistrzowska cha-cha
Mistrzowska cha-chaDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Jan Wasilewski i Wiktoria Wojnarowska są utalentowanymi tancerzami. Niedawno wrócili z Mistrzostw Świata Juniorów 2 w tańcu towarzyskim. W Dzień Dobry TVN dali popis swoich umiejętności i opowiedzieli o udziale w prestiżowej imprezie.

Młodzi tancerze

Jan Wasilewski i Wiktoria Wojnarowska są wicemistrzami Polski w tańcu towarzyskim juniorów 2. Jako taneczna para mają na swoim koncie wiele tytułów: zdobyli czterokrotne mistrzostwo Polski północnej w dwóch stylach, sześciokrotne wicemistrzostwo Polski w dwóch stylach czy mistrzostwo Polski w stylu standardowym.

Artyści sięgają po coraz wyższe sportowe cele. Niedawno pokazali co potrafią na Mistrzostwach Świata Juniorów 2 w tańcu towarzyskim. Jak czuli się na zawodach tak prestiżowej rangi?

- Dla mnie to był bardzo przyjemny stres. Bardzo lubię taki stres, taką adrenalinę. Jak najbardziej mi się podobało - przyznała Wiktoria Wojnarowska.

Mistrzowie w tańcu towarzyskim

Jan i Wiktoria mają po 15 lat. Dzięki temu, że tańczą w parze już od 6 lat, to świetnie zgrywają się na parkiecie.

- Mnie z Jankiem najlepiej się współpracuje, trenuje, więc na tę chwilę nie wyobrażam sobie mieć kogokolwiek innego. Dla mnie to jest bardzo ważne, żeby mieć tego samego partnera - podkreśliła Wiktoria.

Młodzi tancerze chcą związać swoją przyszłość z tańcem. - Wiktoria będzie chciała założyć szkołę tańca, a ja będę chciał sędziować - przyznał Jan.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości