młodzi tancerze

    młodzi tancerze

    Dziś wielki finał tanecznego show. W studiu podczas ostatnich prób uczestnikom towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Katarzyna Olubińska porozmawia też z jurorami i finalistami. Czy Agustin Egurrola i Michał Piróg każdym razem przeżywają finał programu? Czy trenując przez cały dzień, finaliści będą mieli jeszcze siłę, by zatańczyć dziś wieczorem? Kto będzie ich wspierał? Czy nagroda w postaci stypendium na Broadway'u motywuje ich do walki?

    We wczorajszym odcinku "You Can Dance" z programem pożegnali się Sara i Artur. Czy są rozczarowani wynikiem głosowania? Jak oceniają swój udział w tanecznym show? Czy warto było wziąć w nim udział? Opowiedzieli o tym w Dzień Dobry TVN. Wczoraj na scenie YCD zatańczył również Michał Piróg. Czy jest zadowolony z swojego występu?

    Dlaczego widzowie "You Can dance" nie docenili tańca na szczudłach Pauliny? Co poszło nie tak? Czego młodzi ludzie uczą się w tego typu programach? Co udział w "You Can Dance" dał Paulinie i Włodkowi? Czy udało im się nawiązać przyjaźnie? Komu teraz kibicują? Uczestnicy tanecznego show razem z jurorem Agustinem Egurrolą odwiedzili studio Dzień Dobry TVN.