31. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Do gry mogą dołączyć klienci popularnego banku

Autor:
Berenika
Olesińska
Przygotowania do 31. finału WOŚP
Przygotowania do 31. finału WOŚP Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundację Jurka Owsiaka wspiera między innymi popularny bank, który przygotował dla swoich klientów wyjątkową akcję. Jak wziąć w niej udział i jednocześnie dołożyć cegiełkę do walki z sepsą?

mBank gra razem z WOŚP

Trwają przygotowania do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sponsorem głównym wydarzenia jest mBank, który zachęca swoich klientów do aktywnego udziału w zorganizowanej na tę okoliczność akcji - jeden klik to złotówka od mBanku dla fundacji.

- Co to oznacza? Każdy klient mBanku, który wejdzie do naszej aplikacji i klinie w serduszko, które się pojawi na pulpicie, wesprze w ten sposób fundację, bo mBank przekaże złotówkę na konto WOŚP - tłumaczy w Dzień Dobry TVN Emilia Kasperczak z biura prasowego mBanku.

Co ważne, każdy klient może kliknąć bezpłatnie w serduszko tylko raz, więc warto zachęcać do wzięcia udziału w akcji swoich bliskich. Kolejne kliknięcie przeniesie automatycznie do opcji samodzielnego dokonania przelewu na fundację. - mBank ma miliony klientów, jeśli my klikniemy, powiemy naszym znajomym, naszej rodzinie, to te miliony zostaną przekazane na konto - zaznacza Kasperczak.

Jurek Owsiak połączył siły z mBankiem

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez mBank na 31. finał WOŚP. Klienci banku już po raz szósty będą mieli możliwość zdobycia limitowanej, zaprojektowanej specjalnie przez Jurka Owsiaka karty płatniczej, na której w tym roku widnieje pięknie zobrazowany świat podwodny.

- Nasi klienci mogą sobie zamówić ją za darmo i mieć taką pamiątkę. (...) Do finału jeszcze kilka dni, a my wydaliśmy już połowę tych kart - uświadamia Emilia Kasperczak.

Kolejną niespodzianką dla wszystkich osób, które chcą wesprzeć WOŚP, jest możliwość sfotografowania się z podobizną założyciela fundacji.

- Specjalnie na finał sklonowaliśmy niepowtarzalnego Jurka Owsiaka i dzięki nowoczesnej technologii będzie w dwudziestu miejscach w całej Polsce, w galeriach handlowych, tak więc zapraszamy - zachęca przedstawicielka biura prasowego mBank.

Więcej informacji na stronie mbank.pl/wosp.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości