Styl życia

Zgłoś swojego kandydata do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. "Szukamy ludzi, którzy zmieniają rzeczywistość"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
12. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu
12. edycja Nagrody Polskiej Rady BiznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wystartowała kolejna edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Kto może ubiegać się o prestiżowe wyróżnienie? Gdzie znaleźć formularz nominacyjny, umożliwiający zgłoszenie kandydatury do "biznesowego Oscara"? W Dzień Dobry TVN na te pytania odpowiedział Przewodniczący Kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu, Krzysztof Kulig.

12. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Nagroda Polskiej Rady Biznesu przyznawana jest od 2012 roku. Jej laureaci wykazują się ponadprzeciętną przedsiębiorczością, a co za tym idzie - także i zdolnością wpływania na sytuację gospodarczą i społeczną. Tegoroczna odsłona wydarzenia wystartowała 18 listopada. Kandydatury można zgłaszać poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

- Zbieramy nominacje do trzech kategorii: Sukces, Wizja i innowacja, Działalność Społeczna (...). Szukamy liderów. Nie szukamy marek, ale szukamy ludzi, którzy zmieniają rzeczywistość, którzy pomagają zmieniać ją na lepszą w różnych aspektach - wyjaśnił Krzysztof Kulig.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu - kto może się o nią ubiegać?

Kapituła Nagrody Polskiej Rady Biznesu każdego roku wyłania zwycięzców spośród najwybitniejszych polskich przedsiębiorców, innowatorów i społeczników. Wyróżnienie z powodzeniem określić można mianem "Oscara polskiego biznesu". Krzysztof Kulig nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

- Jest to nagroda bardzo prestiżowa (...). Na pewno jest to jakieś uznanie przez świat biznesu - stwierdził Przewodniczący Kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu, zachęcając tym samym wszystkich zainteresowanych do wysyłania zgłoszeń.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości