Polska Rada Biznesu

  Polska Rada Biznesu przygotowuje się do pięknego jubileuszu 30-lecia istnienia. Nagrody przyznawane przez organizację w tym roku wyjątkowo nie zostaną wręczone w maju.

  "Ich walka jest naszą wspólną sprawą".

  Polska Rada Biznesu po raz 10. przyzna nagrody dla bohaterów polskiej przedsiębiorczości, innowatorów, wizjonerów i działaczy społecznych. Z tej okazji Gosia Ohme rozmawiała z Wojciechem Kostrzewą, prezesem Polskiej Rady Biznesu oraz Billon Group. Kto tym razem ma szansę zdobyć "Biznesowego Oscara"?

  W tym roku już po raz 7. zostały wręczone "Oscary biznesu". Nagrodę specjalną Polskiej Rady Biznesu otrzymał ks. Adam Boniecki. Jak kapituła uzasadniła ten wybór? Kto jeszcze został wyróżniony? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy członkinię kapituły Aldonę Wejchert i przewodniczącego kapituły Wojciecha Kostrzewę.

  Już po raz siódmy zostały rozdane nagrody Polskiej Rady Biznesu. W ilu kategoriach je przyznano? Kim są laureaci tegorocznej edycji? Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Zobaczcie, komu publiczność klaskała na stojąco.

  W tym roku już po raz siódmy zostaną wręczone Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Wciąż można zgłaszać swoich kandydatów. Jak to zrobić? Do kiedy? Jakie kryteria powinny spełniać osoby zgłaszane? W jakich kategoriach będą rywalizować? Co zwycięzcy otrzymają wraz ze statuetką? O "biznesowych Oscarach" rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN - przewodniczącym Kapituły Nagrody PRB Wojciechem Kostrzewą.

  Już po raz 6. Polska Rada Biznesu im. Jana Wejcherta nagrodziła osoby wyróżniające się w sposób szczególny na polskiej scenie działalności biznesowej i społecznej. O tym co się działo podczas tegorocznej gali i jakie zmiany nastąpią w kolejnej edycji mówili w Dzień Dobry TVN: członek kapituły Aldona Wejchert i przewodniczący kapituły Wojciech Kostrzewa.

  Jak co roku, Polska Rada Biznesu rozdała nagrody im. Jana Wejcherta. W tej edycji Rada otrzymała niemal 300 nominacji, które musiały zostać odpowiednio przeanalizowane. Nagrody rozdawane są w trzech kategoriach. Dodatkowo istnieje nagroda specjalna. Kto otrzymał statuetki? Jakie osobistości się na niej pojawiły? Na gali wręczenia był dziennikarz Dzień Dobry TVN.

  W 2017 roku po raz szósty wręczone zostaną Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. O tegorocznej edycji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Przewodniczącym Kapituły Wojciechem Kostrzewą i laureat pierwszej edycji Biznesowych Oscarów Adamem Kicińskim. Jak można zgłosić swoich kandydatów? Czy można zgłosić własną firmę? W jakich kategoriach zostaną rozdane nagrody? Czym charakteryzują się młodzi polscy biznesmeni?

  Polska Rada Biznesu po raz piąty przyznała nagrody im. Jana Wejcherta. Statuetki przyznano w następujących kategoriach: Sukces, Wizja i Innowacje oraz Działalność Społeczna. Zobaczcie, kto otrzymał od kapituły nagrodę specjalną.

  Juro wieczorem, już po raz piąty zostaną wręczone Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Goście Dzień Dobry TVN: członkini Kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta - Aldona Wejchert i Dariusz Mioduski, przewodniczący Kapituły, Wiceprezes Polskiej Rady Biznesu powiedzieli nam, w jakich kategoriach były przyjmowane zgłoszenia oraz jakie osoby mają szansę otrzymać nagrodę. Co zaskoczyło ich podczas tegorocznej edycji?

  Wystartowała kolejna, piąta edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Goście Dzień Dobry TVN, członkowie Kapituły: Aldona Wejchert i Wojciech Kostrzewa oraz laureat pierwszej edycji Adam Kiciński powiedzieli nam, jakie osoby mają szansę otrzymać biznesowego Oscara PRB, w jakich kategoriach przyjmowane są zgłoszenia i do kiedy można przesyłać kandydatury. Co naszych gości zaskoczyło w poprzednich edycjach?

  Program Kariera to program praktyk studenckich realizowany przez Polską Radę Biznesu. Jest przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu programu nie mają ukończonego 30 lat. Laureatkami programu zostały między innymi, goszczące w Dzień Dobry TVN: Zuzanna Wesołowska i Maja Krywolewicz, które obecnie są jego ambasadorkami. Jak dowiedziały się o programie? Dlaczego wzięły w nim udział? Jak wyglądała procedura aplikacyjna? Gdzie trafiły na staż? Na czym polegał ich staż? Co robią teraz? W studiu gościliśmy również prezesa Polskiej Rady Biznesu Mariana Owerko. Dlaczego wymyślono ten program?

  W przypadku kariery nie wystarczy chcieć. Trzeba też wiedzieć, jak. O tym rozmawiali laureaci programu Kariera oraz przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Radzie Biznesu. Kto jest objęty programem Kariera? Dlaczego powstał? Kiedy rusza jego 12. edycja? Ilu jest chętnych na jedno miejsce?