Podróże

Startuje "Projekt plaża". Jakie atrakcje oferuje?

Podróże

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Świnoujście. Coś dla miłośników spędzania czasu w wodzie
Świnoujście. Coś dla miłośników spędzania czasu w wodzie Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wraz z początkiem wakacji i sezonu urlopowego rozpoczynamy "Projekt plaża". Po raz kolejny Olivier Janiak odwiedzi najpiękniejsze nadmorskie kurorty i opowie o atrakcjach, które oferują turystom. Do których miejscowości wraz z projektem zawita w tym roku?

Startuje "Projekt plaża"

"Projekt plaża" rozpoczął się w 2007 roku. - Przyjechaliśmy (wtedy) z tym projektem po raz pierwszy, zaczęliśmy właśnie do Świnoujścia. Według moich obliczeń to już piętnasta edycja - mówił w Dzień Dobry TVN Olivier Janiak. Dziennikarz dodał, że podczas trwania projektu będzie można spotkać wielu fantastycznych młodych ludzi, animatorów, a także poznać aktywne formy spędzania wolnego czasu. - Bo na sport stawiamy w tej odsłonie - dodał.

Nie zabraknie też spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Wśród nich będzie m.in. aktor Cezary Pazura.

"Projekt plaża". Do jakich miejscowości zawita?

W każdy wakacyjny weekend "Projekt plaża" będzie docierał do jednego z nadmorskich kurortów. - Zaczęliśmy od Świnoujścia, [...], następny weekend pojawimy się w Międzyzdrojach - mówił Olivier Janiak. Kolejne miejscowości to Dziwnów, Kołobrzeg, Władysławowo, Krynica Morska. Ostatnim przystankiem na tegorocznej mapie będzie Gdańsk.

Jakie jeszcze atrakcje przygotowaliśmy dla was w ramach "Projektu plaża"? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości