Wieże widokowe, stoki narciarskie, zamki, pałace i kopalnie. "To wszystko na Dolnym Śląsku"

Reporter:
Tomasz Zubilewicz
Projekt Zima - całość
Projekt Zima - całośćDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dolny Śląsk to doskonałe miejsce na ferie. W Miasteczku Projektu Zima w Czarnej Górze o wielu atrakcjach, które czekają w tym miejscu na turystów opowiedział Bartłomiej Kubicz, dyrektor Departamentu Kultury, Turystyki i Promocji w rozmowie z Tomaszem Zubilewiczem.

Projekt Zima na Dolnym Śląsku

Dolny Śląsk to atrakcyjny kierunek dla tych, którzy uwielbiają zimowe szaleństwa. Jak podkreślił gość Tomasza Zubilewicza, Bartłomiej Kubicz, jedna trzecia Polaków wybiera właśnie ten kierunek w okresie ferii. Są to nie tylko narty, ale też obiekty historyczne.

- W momencie, kiedy ktoś schodzi ze stoków albo ma małe dzieci, to zapraszamy do atrakcji turystycznych. Są to zamki, pałace, zabytki techniki, promujemy również góry bez brawury. To wszystko na Dolnym Śląsku - podkreślił dyrektor Departamentu Kultury, Turystyki i Promocji.

Atrakcje są już gotowe, a na tegoroczne ferie zimowe przygotowano specjalną ofertę dla przyjeżdżających z całej Polski. Dosłownie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

- Mamy śnieżnik, na który można wejść na wieżę widokową, na Dolnym Śląsku mamy ponad sto wież widokowych, które warto odwiedzić. Dodatkowo są też kopalnie - tłumaczył Kubicz.

Ewelina Lisowska w Miasteczku Projektu Zima

W Miasteczku Projektu Zima w Czarnej Górze na Dolnym Śląsku wystąpiła Ewelina Lisowska. Zaśpiewała swoje utwory, w których pojawiają się pogodowe tematy i jak wspomniała, przywołało to słońce nad stok. Zapowiedziała, że zamierza skorzystać z dostępnych atrakcji.

- Pogodę mamy cudną, deskę już mam przygotowaną, jestem ubrana, więc tylko korzystać - powiedziała wokalistka w rozmowie z Tomaszem Zubilewiczem.

Widzowie Dzień Dobry TVN i fani Eweliny Lisowskiej mogli się z artystką spotkać w zimowym miasteczku w Czarnej Górze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Tomasz Zubilewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości