Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN. Nowa godzina, nowi prowadzący i nowe studio!

„Dzień Dobry TVN” jesienią wraca z nową dawką energii, w zmienionej porze i po metamorfozie studia! Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Już od 31 sierpnia program będzie emitowany od godziny 7:30.

Nowości w Dzień Dobry TVN

Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany! Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Zmieniamy system prowadzenia programu. Każdy duet będzie prowadził zarówno weekendy, jak i wydania tygodniowe, rotacyjnie. Nie będzie już podziału na weekend/tydzień. Wydłużamy program i zmieniamy godzinę jego startu na 7:30. No i nowa para prowadzących Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

- poinformował podczas ramówki dyrektor programowy Edward Miszczak.

>>>Oto jesienna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości

Nowe cykle Dzień Dobry TVN?

Miniony sezon w Dzień Dobry TVN przyniósł wiele nowości, zwłaszcza w postaci unikalnych cykli reporterskich oraz nowych, wyjątkowych twarzy w programie. W roli dziennikarki poszukującej silnych kobiet sprawdziła się Anna Lewandowska, skrojoną na miarę dla DDTVN loterię poprowadził Hubert Urbański, a z autorskimi recenzjami lokali serwujących śniadania pojawiła się Lara Gessler.

Jako najpopularniejszy program śniadaniowy mamy jednak apetyt na więcej! Już od września program zasili solidna dawka nowych propozycji dla widzów.

 • Larę Gessler i Annę Lewandowską zobaczymy w DDTVN znów, chociaż w nieco innych odsłonach.
  • Z Ewą Mierzejewską pokażemy pomysły na odmianę wystroju mieszkania.
   • Z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko),
    • Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie.
     • z Qczajem poradzimy jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę.
      •  Wspólnie z Łukaszem Skopem doradzimy jak dbać o ogród!
       • W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał będzie szukał sposobów na zwiedzanie odległych zakątków świata za niewielkie pieniądze. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji.
        • O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński.
         • Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo!

          Zobacz także:

          Za kulisami Dzień Dobry TVN

          Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości