Piotr Gulczyński "Gulczas" komentuje fake newsy. Joanna Opozda ujawnia kulisy konfliktu z ojcem. Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży. Te newsy mogłeś przegapić

Piotr Gulczyński "Gulczas" komentuje fake newsy. Joanna Opozda ujawnia kulisy konfliktu z ojcem. Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży.
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sposoby na obolałe nogi po nartach
Sposoby na obolałe nogi po nartach
Co nowego w show-biznesie
Co nowego w show-biznesie
Nowy zasiłek - “babciowe” 1500 zł
Nowy zasiłek - “babciowe” 1500 zł
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
Kontrowersyjne zapisy w szkolnych statutach
Kontrowersyjne zapisy w szkolnych statutach
Cała Polska mówi o tej akcji pomocy zwierzętom
Cała Polska mówi o tej akcji pomocy zwierzętom
Bezpieczne dziecko w foteliku zimą
Bezpieczne dziecko w foteliku zimą
Bez spiny, są drugie terminy
Bez spiny, są drugie terminy
Newsy
Newsy
Co nowego w show-biznesie
Co nowego w show-biznesie
Dlaczego mózg kocha prezenty?
Dlaczego mózg kocha prezenty?
Newsy
Newsy
Czego nie wiemy o warzywach i owocach z talerza?
Czego nie wiemy o warzywach i owocach z talerza?
Cały obiad z jednej blachy
Cały obiad z jednej blachy
LUNA w piosence “The tower”
LUNA w piosence “The tower”
Nowy zasiłek - “babciowe” 1500 zł (napisy)
Nowy zasiłek - “babciowe” 1500 zł (napisy)
Wizyta w domu Zosi Ślotały-Haidar (napisy)
Wizyta w domu Zosi Ślotały-Haidar (napisy)
Tropiciel wilków (napisy)
Tropiciel wilków (napisy)
Czego to się nie robiło na studiach... (napisy)
Czego to się nie robiło na studiach... (napisy)
Damian vs jajko vol. 2
Damian vs jajko vol. 2
Z rodziną do lasu (napisy)
Z rodziną do lasu (napisy)
W czwartek 25 stycznia Piotr Gulczyński znany jako "Gulczas" z 1. edycji "Big Brothera" po raz kolejny stał się bohaterem artykułów, które go nie dotyczyły. Został pomylony z członkiem grupy mokotowskiej. Joanna Opozda ujawniła kulisy konfliktu z ojcem, a uczestniczka "Top Model" ogłosiła ciążę. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie Dzień Dobry TVN?

Piotr Gulczyński "Gulczas" komentuje fake newsy 

Piotr Gulczyński znany jako "Gulczas" z 1. edycji "Big Brothera" po raz kolejny stał się bohaterem artykułów, które go nie dotyczyły. Zbieżność imion, nazwisk i pseudonimów spowodowała, że gwiazdor reality show został pomylony z członkiem tzw. grupy mokotowskiej. W rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl powiedział, jak ta sprawa odbija się na jego życiu prywatnym i zawodowym. Czy zamierza podjąć kroki prawne?

Joanna Opozda ujawnia kulisy konfliktu z ojcem

Joanna Opozda wydała oświadczenie, w którym opisała, jakie ma relacje z ojcem Dariuszem Opozdą. Aktorka wyznała, dlaczego postanowiła założyć mu sprawę w sądzie. Jaki zapadł wyrok? - Człowiek ten, który niestety jest moim biologicznym ojcem, wielokrotnie pokazał w moim życiu swoją "odpowiedzialność" w stosunku do mnie czy mojej mamy. Całość spina użycie przez niego broni palnej w głośnym medialnie incydencie - pisała gwiazda.

Uczestniczka "Top Model" została mamą

Wiktoria Pawliszewska wzięła udział w 10. edycji "Top Model". Pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną - po raz pierwszy została mamą. Pokazała urocze zdjęcie pociechy.

- Siemanko kochani, mam wieści. Strasznie nie mogłam się doczekać, żeby to ogłosić (zwłaszcza że coraz trudniej mi się ukrywa). Idą ogromne, cudowne zmiany. Będę mamą! Już na początku przyszłego roku poznamy nasze wyczekane, wymarzone maleństwo - napisała Wiktoria.

1500 złotych "babciowego"

"Babciowe" w wysokości 1500 zł może wejść w życie jeszcze w tym roku. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać świadczenie? Kogo dotyczy? O nowym programie w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z adwokat Karoliną Pilawską. - "Babciowe" nazywa się potocznie, bo założenie programu polega na tym, że z jednej strony aktywizujemy rodziców, żeby nie zostawiali z dziećmi w domu, tylko żeby wracali na rynek pracy - tłumaczyła ekspertka.

Studenci mogą przyjść na zajęcia z psem

Uniwersytet Gdański pozwolił swoim studentom przychodzić na uczelnię z psem. W jakich sytuacjach czworonogi mogą towarzyszyć opiekunom? O tym w Dzień Dobry TVN w ramach cyklu "5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku" opowiedziała dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska.

Aleksandra Domańska o emocjach po narodzinach dziecka

Aleksandra Domańska została mamą małego Ariela w 2021 roku. Aktorka chętnie dzieli się prywatnymi przemyśleniami na temat macierzyństwa oraz kadrami ze swojej codzienności w social mediach. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyjawiła szczegóły na temat nie zawsze prostego i cukierkowego rodzicielstwa. Czego nauczyło ją bycie mamą?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe/MWmedia/Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz