Święto seriali pod patronatem serwisu Player. Jaka jest serialowa Polska?

SerialCon 2021
TVN Grupa Discovery
SerialCon to największa i najstarsza polska impreza poświęcona wyłącznie serialom. Tegoroczna edycja potrwa od 4 do 8 września w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki, na Placu Szczepańskim w Krakowie oraz w sieci. Wydarzeniu patronuje serwis Player.pl.

SerialCon 2021

Seriale są wspaniałym zwierciadłem społeczeństwa. Doskonale oddają nastroje, trendy i realia. W czasie locdkownów historie w odcinkach, będące naturalnymi spadkobiercami XIX-wiecznych powieści wydawanych partiami w czasopismach, ratowały nas przed nudą. To wiemy wszyscy. Ale jak naprawdę wygląda rynek polskich seriali? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć organizatorzy i goście tegorocznej edycji SerialCon.

Cała uwaga skupi się na rodzimych produkcjach - ich różnorodności, tematyce oraz szansach polskich realizacjach poza granicami kraju. To prawdziwa gratka dla wielbicieli polskich seriali, dla których przygotowano dyskusje panelowe, wykłady oraz warsztaty będące okazją do spotkania wybitnych dziennikarzy, youtuberów oraz naukowców. Ciekawość najbardziej wymagających z pewnością zaspokoją opowieści aktorów, reżyserów i scenarzystów. Wieczorami, w festiwalowych kinach będzie można obejrzeć starannie wyselekcjonowane seriale - zarówno najnowsze, jak i te kultowe.

Player patronem SerialCon

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Mastercard OFF Camera. Serwis Player został tytularnym patronem wydarzenia. Wszyscy, którzy nie mogą pojawić się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, będą mieli okazję śledzić przebieg wydarzenia online na stronie player.pl.

Player staje się coraz poważniejszym graczem na niezwykle konkurencyjnym rynku VOD. To wszystko za sprawą oryginalnych produkcji. Wśród nich uwielbiane przez widzów tytuły takie jak m.in. seria o Chyłce, „Szadź”, „Nieobecni”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Żywioły Saszy – Ogień” czy, mające wkrótce premierę, nowości: „Skazana”, „Pajęczyna”, i „Behawiorysta”.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Zobacz wideo: „Misja”, czyli humor i gwiazdorska obsada. Serial dostępny na Player.pl

Dzień Dobry Wakacje

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla