Newsy

"Power Couple". Nowy program TVN wystawi miłość znanych par na próbę. Kiedy i gdzie oglądać?

Newsy

TVN

W programie "Power Couple" udział weźmie 7 znanych i lubianych par, które zamieszkają w jednej willi. Następnie uczestnicy show spędzą ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. Kogo zobaczymy w programie?

"Power Couple" - kiedy premiera?

Już w najbliższą sobotę 20 marca o godz. 20.00 wystartuje najciekawsze reality show tej wiosny. Program "Power Couple" poprowadzi Olivier Janiak.

Program dostępny będzie w serwisie Player.pl oraz na antenie TVN.

TVN

"Power Couple" - o czym jest program?

Ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę − tego jeszcze nie było! "Power Couple" to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania : dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas "męskiego pojedynku" każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafi do strefy zagrożenia.

Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu. Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym, a zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres − który związek przetrwa to wszystko?

"Power Couple": kto wystąpi w programie?

W "Power Couple" swoją relację przetestują następujące pary:

  • Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski. Zakochani są razem od dwóch lat i długo ukrywali się ze swoim uczuciem. Para ma już wstępne ślubne plany. Ceremonia ma odbyć się w Afryce - najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. Czarny Kontynent jest ulubionym kierunkiem Kozerskiego. Natomiast Ewa Kasprzyk zdecydowanie lepiej czuje się w Tajlandii.

TVN

  • Janusz Chabior i Agata Wątróbska . Para poznała się 8 lat temu na planie filmowym, jednak uczucie połączyło ich dopiero w 2018 r., podczas imprezy sylwestrowej. Dwa lata temu para zaręczyła się podczas wspólnych wakacji we Włoszech, a później przysięgła sobie miłość w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach.

TVN

  • Agata i Piotr Rubik . Para związała się w 2006 r., a po trzech latach powiedziała sobie sakramentalne "tak". Wkrótce rodzina Rubików powiększyła się o dwójkę dzieci. W 2009 r. urodziła się Helena, a w 2013 r. Alicja.

TVN

  • Aleksandra i Piotr Gruszka . Zakochani są razem od ponad 20 lat. Połączyła ich licealna miłość, która przetrwała próbę czasu. Kiedy on jeździł po świecie i spełniał swoje marzenia, grając w siatkówkę, ona nie odstępowała jego boku. Podczas wieloletnich podróży Ola potrafiła stworzyć im dom pełen ciepła i miłości. Małżeństwo ma troje dzieci: Marię Aleksandrę, Juliana i Helenę.

Piotr Gruszka

  • Hubert Gromadzki i Magda Nędza . 24-latek zasłynął w programie "Top Model", szybko zrzeszając sobie pokaźne grono fanów. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 260 tys. osób.

TVN

  • Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres . Zakochani od sześciu lat tworzą szczęśliwy związek. Perkusista zespołu Afromental i aktorka nieustannie się wspierają i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Jakiś czas temu ich relacja weszła na kolejny poziom, gdyż wprowadzili się do swojego nowego domu.

TVN

  • Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili . Para pobrała się w 2017 roku. Poznali się podczas jednej z wypraw Katarzyny do Gruzji w bardzo romantycznych okolicznościach. Mieszkają w Polsce, dzieląc czas pomiędzy pracę w kraju oraz wyprawy do Gruzji, które Irakli organizuje i personalizuje dla polskich sympatyków podróży.

TVN

Zobacz też:

Zobacz wideo: Power Couple - zwiastun

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości