Pożar sali weselnej. Na miejsce przyjechało 7 zastępów strażaków

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
tvnwarszawa.pl
Kobieca strona straży pożarnej
Kobieca strona straży pożarnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W sobotni poranek 25 marca w miejscowości Marki pod Warszawą wybuch pożar. Ogień zajął się w sali weselnej przy ulicy Okólnej. Jak podaje serwis TVN Warszawa, dach budynku uległ zniszczeniu. Czy są poszkodowani?

Marki. Pożar sali weselnej

Siedem zastępów straży pożarnej zjawiło się w Markach, w powiecie wołomińskim, gdzie doszło do pożaru sali bankietowej. Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, był na miejscu i relacjonował rozwój wydarzeń. - To duży kompleks. Pali się jego dach. Przejazd przez ulicę Okólną jest zablokowany. Policja kieruje ruchem - przekazał Zieliński.

Jan Sobków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie około godz. 11:30 poinformował, że pożar w sali weselnej przestał się rozprzestrzeniać. Strażacy zajęli się poszukiwaniem ukrytych zarzewi ognia.

Pożar w Markach

Znaczna część dachu została spalona. Do czasu naprawy szkód budynek nie będzie się nadawał do użytku. Obecnie nie wiadomo, co doprowadziło do wybuchu pożaru. Nie ma też informacji o osobach poszkodowanych. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie TVN Warszawa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Witthaya Prasongsin/Getty Images

Pozostałe wiadomości