Newsy

Marianna Schreiber pozuje zupełnie nago. "Nie boję się hejtu"

Newsy

Autor:
Oskar
Netkowski
player.plLANDSCAPE_1280

Marianna Schreiber jest jedną z najgłośniejszych uczestniczek nowej edycji programu "Top Model". Wszystko ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Kobieta musiała także tłumaczyć się w mediach z homofobicznych wypowiedzi, których dopuściła się w przeszłości. Teraz próbuje zaistnieć w sieci. Nagie zdjęcie Marianny wywołało niemałe zamieszanie.

Marianna Schreiber - kim jest uczestniczka "Top Model"?

Ledwo pojawiła się w programie i od razu zdobyła medialny rozgłos. Zarówno jej historia jak i warunki fizyczne zrobiły duże wrażenie na jurorach i przeszła do dalszego etapu. Jednak największą sensację wzbudziła informacja, kim jest jej mąż. To znany polityk Łukasz Schreiber, który pełni funkcję ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Marianna przyznała, że nie powiedziała mężowi o swoim udziale w show, a sama stara się trzymać z dala od polityki. Zawodowo zajmuje się pracą z uczniami – jest nauczycielką dzieci ze spektrum autyzmu. Jak mówiła, udział w Top Model to spełnienie jej marzeń z okresu nastoletniego, kiedy ze względu na złą sytuację materialną rodziny nie mogła zgłosić się do programu.

Marianna Schreiber i jej przeszłość

W 2018 roku kobieta umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie dziewczyny jadącej komunikacją miejską, trzymającej w ręku torbę w tęczowych barwach. Schreiber skomentowała to: "won z mojego miasta".

Teraz Marianna przeprosiła za swoją wypowiedź dodając, że w kręgu znajomych i przyjaciół ma wiele osób ze środowiska LGBT i "popiera wiele rzeczy, które promuje LGBT".

Marianna Schreiber pozuje nago

Żona polityka PiS na fali programu próbuje zaistnieć w sieci i jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się właśnie naga fotka z wymownymi hashtagami. Zresztą spójrzcie sami:

- #niebojesiehejtu #bodypositive - czytamy we wpisie.

Internauci nie przeszli obojętnie obok tego posta. W komentarzach czytamy: "Naga prawda jest najładniejsza. I tej pięknej wersji się trzymamy... Marysia czas na Playboy", "Marysiu, nie daj się! To tylko z zazdrości powstają te hejty!", "Spełniaj swoje marzenia i nie patrz na zawiść innych. Po prostu bądź sobą".

Zobacz też:

Ruszyła dziesiąta odsłona "Top Model". Jak potoczyły się losy zwycięzców poprzednich edycji? 

Kaniewska, Śmieszek, Sobolewska - co dzisiaj robią finaliści 9. edycji "Top Model"?

Wielki finał 9. edycji "Top Model" za nami. Zwycięzcą został Mikołaj Śmieszek

Osi Ugonoh z "Top Model" o korzeniach, rodzinie i rasizmie. "Czuję się Polką, ale też czuję się Nigeryjką. Chodzi o to, by celebrować różnorodność"
Osi Ugonoh z "Top Model" o korzeniach, rodzinie i rasizmie. "Czuję się Polką, ale też czuję się Nigeryjką. Chodzi o to, by celebrować różnorodność"
x-news/Dzień Dobry TVN Online

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości