Newsy

Justyna Suchecka wyszła za mąż. Kim jest wybranek dziennikarki TVN?

Newsy

Dzien Dobry TVNPiotr Molecki/East News

Justyna Suchecka od lat związana jest ze znanym dziennikarzem Szymonem Jadczakiem. Teraz zdecydowali się na kolejny krok i wzięli ślub. Jak wyglądała ich uroczystość?

Ślub Justyny Sucheckiej

Justyna Suchecka i Szymon Jadczak w sobotę 5 czerwca powiedzieli sobie sakramentalne "tak" po kilku latach związku. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego na Saskiej Kępie. Małżonkom towarzyszyli rodzina i najbliżsi, a także internauci. Para młoda zdecydowała się bowiem na transmitowanie swojej uroczystości na Instagramie. Choć chwilę wcześniej było oberwanie chmury, kiedy zakochani wyszli z budynku, natychmiast się rozpogodziło.

Panna młoda miała na sobie suknię ślubną w kolorze ciepłego beżu, natomiast pan młody zdecydował się do szytego na miarę garnituru założyć limonkowe sneakersy. Po wizycie w urzędzie, udali się z najbliższymi do jednej z warszawskich restauracji.

Szczęśliwa panna młoda na Instagramie opublikowała zdjęcie z wyjątkowej chwili. Na fotografii widzimy Justynę Suchecką i Szymona Jadczaka tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego. Dziennikarka post opatrzyła żartobliwym wpisem: "Wyszłam za mąż, może wrócę". Wydarzenie nie umknęło obserwującym, posypały się życzenia. W komentarzach czytamy: "Piękni jesteście. Miejcie piękne, wspólne życie!" czy "Gratulacje! Wszystkiego najwspanialszego na nowej drodze życia!". Życzenia młodej parze złożyła także Marta Kuligowska, która napisała: "Patrzycie w tym samym kierunku to najważniejsze :) Gratulacje i owacje".

Kim jest Szymon Jadczak?

Wiadomo, że Justynę i Szymona połączyła wspólna pasja, czyli dziennikarstwo. Suchecka od 2019 roku pracuje w TVN24, natomiast Jadczak niedawno, po 13 latach, odszedł ze stacji TVN. Widzowie mogą go kojarzyć z materiałów śledczych pokazywanych w "Uwadze! TVN" oraz "Superwizjerze". W grudniu 2020 roku Justyna i Szymon zostali pierwszą parą, która w jednym roku zdobyła dwie różne nagrody w konkursie Grand Press . Ona została wyróżniona w kategorii "dziennikarstwo specjalistyczne" za cykl tekstów "Tysiące dzieci wypadło z systemu. Gdzie ich szukać", natomiast on w kategorii "news" za publikację "Wybory, których nie było, kosztowały Pocztę Polską blisko 70 milionów. Ujawniamy dokumenty".

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Egzamin ósmoklasisty w czasie pandemii. Jak uczniowie się do nich przygotowywali? Justyna Suchecka w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości