"Hotel Paradise 5" - co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu?

Hotel Paradise TVN7
Źródło: TVN7
Hotel Paradise odc. 1 promo
Hotel Paradise odc. 1 promo
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Najnowszy sezon "Hotelu Paradise" rusza już 21 lutego na antenie TVN7. Spragnieni przygody i miłości uczestnicy rozpoczną starania o serca mieszkańców rajskiej wyspy i nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Hotel Paradise 5

Rusza najnowsza edycja uwielbianego przez widzów reality show "Hotel Paradise". W piątym sezonie programu nie zabraknie ciekawych i wyrazistych uczestników, którzy chcą znaleźć prawdziwą miłość na rajskiej wyspie. Tym razem mieszkańcy przeżyją niezapomniane przygody w ekskluzywnej wilii w Panamie, a nad wszystkim niezmiennie czuwać będzie prowadząca, Klaudia El Dursi.

Co czeka na widzów w pierwszym odcinku "Hotelu Paradise 5"? Nowe miejsce, nowi uczestnicy i przede wszystkim niesamowite emocje. Już 21 lutego na naszych ekranach dziewięcioro uczestników przekroczy bramy raju. Będą musieli uważnie słuchać i obserwować pozostałych mieszkańców, aby podjąć decyzję, z kim spędzą swoją pierwszą noc.

Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise"

W piątym sezonie nie zabraknie niespodzianek. Podczas premierowego łączenia w pary, to panowie zdecydują, kto najlepiej do nich pasuje. Jednak wybór nie będzie zbyt oczywisty i sprawdzi się przy nim odrobina wyobraźni. Mężczyźni będą musieli zamknąć oczy i pofantazjować, jak ich wybranka prezentuje się w sypialni. Czy przypuszczenia będą zgodne z rzeczywistością? Wszystkiemu będą przyglądać się gospodarze Hotelu Paradise - psy Chałka i Pączek.

Pierwszy odcinek Hotelu Paradise obejrzysz już 21 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany cztery razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35. Odcinki będą dostępne także w serwisie internetowym Player.

Zobacz więcej:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: Informacja prasowa TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla