Newsy

"Hotel Paradise 4". Nowi single i trudna konkurencja. Kto wygrał i mógł pójść na romantyczną randkę?

Newsy

Player.pl

Uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise" coraz pewniej czują się na rajskim Zanzibarze. Choć połączyli się w pary, to wszystko wskazuje na to, że niedługo zaczną się przetasowania. Przebieg miłosnej gry może zmienić pojawienie się nowych singli.

"Hotel Paradise 4" odcinek 3. Co się wydarzyło?

Pary, które już stworzyły się w programie to: Miłosz i Maria, Przemek i Klaudia, Łukasz z Natalią, Darek z Natką. Kuba trafił do singlówki. Jednak jak to w "Hotelu Paradise" zwykle bywa, wszystko może się zmienić w mgnieniu oka. Kuba wygrał wspólną randkę z Marią, Natką i Klaudią. Czy okaże się, że nie wróci z niej samotnie?

Podczas wspólnego śniadania uczestnicy zobaczyli dodatkowe nakrycie. Szybko połączyli fakty i wyczekiwali nowego singla. Zaczęły się spekulacje, czy do programu wejdzie kobieta, czy może jednak mężczyzna.

"Hotel Paradise 4". Nowi single

Ku zaskoczeniu wszystkich w 3. odcinku "Hotelu Paradise" do grupy dołączyła nie jedna, lecz aż dwie osoby! By nowi mogli się lepiej poznać, poszli razem na randkę. Romantyczna sceneria, piknik na plaży i drinki z kokosa sprawiły, że wpadli sobie w oko?

Tymczasem w hotelu odbył się konkurs dla par. Ich zadaniem było zjedzenie jabłka w jak najszybszym tempie i to bez użycia rąk. Duet, który jako pierwszy uporał się z owocem, otrzymał wyjątkową nagrodę. Kuba i Maria mogli spędzić razem czas na randce.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit 4. sezonu "Hotelu Paradise"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości