Materiał promocyjny

Daj kciuk w górę! Tak też możesz wspomóc Wielką Orkiestrę

Projekt bez tytułu (30).jpg
Projekt bez tytułu (30).jpg
Czy będzie rekord podczas tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Trzymamy kciuki! Dołożyć swoją "cegiełkę" możesz już teraz, grając razem z Jurkiem Owsiakiem i Play.

Opłać rachunek, doładuj konto - tak też możesz wspierać Orkiestrę

Choć finał Orkiestry, która jak zawsze gra „do końca świata i o jeden dzień dłużej” 12 stycznia, to już dziś możesz ją wspomóc, i to w najprostszy możliwy sposób. Wystarczy, że jesteś abonentem sieci Play i aktywnie korzystasz z dedykowanej aplikacji - Play24. Jak to działa? Z każdej transakcji zrealizowanej poprzez aplikację tj. opłacenie rachunku lub doładowanie konta – do kasy WOŚP trafi 1 zł. To również jeden kciuk w górę, gest wsparcia i zarazem sygnał do działania dla znanych YouTuberów i gwiazd Internetu, które również wspierają Wielką Orkiestrę i grają z Play.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra #teamplay

Wśród Twoich ulubieńców na pewno jest ktoś, kto jest w załodze Play i wspiera tegoroczną Orkiestrę. Na liście obecności są m.in. Red Lipstick Monster, Zosia Zborowska, Łukasz Jakóbiak i Paulina z Mówiąc Inaczej. To właśnie oni dzięki Twojemu zaangażowaniu wspierają Jurka i WOŚP, i przygotowują unikalne treści na swoich kanałach YouTube oraz na Instagramie. Po przekroczeniu określonych progów z liczbą kciuków, twórcy publikują na swoich kanałach specjalne, unikatowe treści, zachęcające ich fanów do jeszcze mocniejszego wspierania całej akcji. Będą to m.in. nietypowe wyzwania, nieoczywiste współpracę i oryginalne pomysły.

To dzięki tej akcji możesz sprawdzić m.in., jak z wyzwaniem poradziła sobie Red Lipstick Monster, która zrobiła sobie makijaż, a jakże, kciukami! Efekty możecie sprawdzić poniżej:

YouTube.com/Red Lipstick Monster

Aktualną liczbę zaangażowanych osób można sprawdzić bezpośrednio w aplikacji. Więcej o wyzwaniach można przeczytać na tej stronie.

Kciuków jest już blisko 360 tysięcy, gdy uda się dobić do 400 tysięcy - twórcy namalują w Strefie Play w dniu wielkiego finału ogromne dzieło sztuki… kciukami i przekażą je na aukcje WOŚP!

Włącz się do akcji i graj dla Orkiestry! Zapraszamy razem z Play!

Advertisement

Autor: Adrianna Kowalczyk

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości