Newsy

Biedronka - loteria mieszkaniowa. Jak sprawdzić wyniki?

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Biedronka
Losy w szklanych naczyniach

W sieci sklepów Biedronka ruszyła loteria, w której można wygrać mieszkanie. Akcja ma miejsce pod nazwą "Wygraj mieszkanie z Biedronką". Jakie są zasady? Co trzeba zrobić, aby wygrać i jak sprawdzić wyniki loterii?

Loteria mieszkaniowa sklepów Biedronka

Loteria rozpoczęła się w poniedziałek 7 lutego i trwa do 16 kwietnia 2022 roku. Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć kartę Moja Biedronka, na którą zbiera się losy. Trzeba zrobić zakupy o wartości minimum 99 złotych z aktywną i zarejestrowaną kartą lojalnościową. Osoby, które wyrażą chęć wzięcia udziału przed dokonaniem płatności, wezmą udział w losowaniu.

Piękne wnętrza

W domu Mai Bohosiewicz. Jak urządziła wnętrza?
W domu Mai Bohosiewicz. Jak urządziła wnętrza?
wideo 2/7

Na loterię przeznaczono niemal 28 milionów złotych, a na uczestników czeka 50 nagród w wysokości 500 tysięcy złotych. Zwycięzcy nie tylko dostaną wygraną na zakup mieszkania lub domu, ale także zostanie im opłacony podatek od wygranej w loterii. Losowania odbywają się we wtorki co tydzień i losowanych jest 5 numerów. Finałowe rozdanie będzie miało miejsce we środę 20 kwietnia.

Jak sprawdzić wyniki loterii mieszkaniowej Biedronki?

Losowanie odbywa się w obecności i pod nadzorem Komisji w biurze organizatora. Losowania odbywają się: 15 i 22 lutego; 1, 8, 15, 22 i 29 marca; 5, 12 i 20 kwietnia. W trakcie losowania wybieranych jest 5 losów zwycięskich i 15 losów rezerwowych - po trzy na każdego laureata. Z właścicielami wygranych losów organizator skontaktuje się telefonicznie w ciągu 3 dni roboczych po danym losowaniu. Jeżeli z laureatem nie można się skontaktować (wykonywane są dwie próby trwające 5 sygnałów) to organizator będzie kontaktować się z laureatem z listy rezerwowej. Jak można przeczytać w regulaminie konkursu, telefonu można spodziewać się w godzinach 9-21, nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

Oprócz telefonicznego kontaktu będzie możliwość sprawdzenia, które losy zostały wytypowane. Wyniki loterii będzie można sprawdzić na oficjalnej stronie. Numer każdego losu znajduje się u dołu paragonu, który został wydrukowany przez kasjera lub kasę samoobsługową. Za każde wydane 99 zł (przy wyłączeniu produktów alkoholowych, tytoniowych, doładowań telefonów i preparatów początkowego żywienia niemowląt) przyznawany jest jeden los. Maksymalna ilość losów w ciągu dnia to 10.

Wyniki loterii mieszkaniowej Biedronki znajdziesz tutaj.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Biedronka

Źródło zdjęcia głównego: ViktoriiaNovokhatska/Getty Images

Pozostałe wiadomości