Newsy

Nie żyje wnuk Elvisa Presleya. Benjamin Keough miał 27 lat

Newsy

Aktualizacja:

W wieku 27 lat zmarł Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya. Informacje tę przekazał menadżer córki "króla rock and rolla" Lisy Marie Presley. Przyczyną śmierci prawdopodobnie było samobójstwo.

Benjamin Keough nie żyje

Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya, zmarł w niedzielę 12 lipca w wieku 27 lat. Taka informację podał Roger Widynowski, menadżer córki "króla rock and rolla" Lisy Marie Presley.

Według serwisu informacyjnego TMZ, przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo.

Jego matka jest całkowicie załamana i zdruzgotana, ale stara się być blisko trójki swoich pozostałych dzieci. Ona uwielbiała Benjamina, to była miłość jej życia

- napisał w oświadczeniu Widynowski.

W czerwcu 2019 r. Lisa Marie opublikowała rodzinne zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi. Podpisała je „Mama Lew z młodymi”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mama Lion with cubs ❤️?????

Post udostępniony przez Lisa Marie Presley (@lisampresley)

Benjamin Keough - wnuk Elvisa Presleya

Według amerykańskiej prasy Benjamin Keough był bardzo podobny do swojego słynnego dziadka. Także zajmował się muzyką. W 2009 roku zawarł nawet umowę na nagranie płyty o wartości 5 milionów dolarów.

Benjamin Keough mieszkał w miejscowości Calabasas w hrabstwie Los Angeles.

Był bratem aktorki Riley Keough i synem muzyka Danny'ego Keougha. (Lisa Marie Presley i Danny Keough rozwiedli się w 1994 r.) Jego babcią ze strony matki była Priscilla Presley. Miał również siostry bliźniaczki, Finley i Harper, których ojcem jest były mąż Lisy, Michael Lockwood.

Ben miał zainspirować piosenkę swojej matki "Storm & Grace" z 2012 roku (jego drugie imię to Storm). Tekst utworu zawiera słowa: „Masz najpiękniejsze serce / które kiedykolwiek znałam / zabija mnie, że nigdy nie możesz tego pokazać / a skorupa urosła".

W 2012 roku Keough i jego rodzeństwo zostali zaprezentowani w teledysku do „duetu” Lisy Marie z Elvisem z jego piosenki z 1954 r. "I Love You Because”.

Zobacz też:

W niedzielę w DDTVN: Priscilla Presley!

Elvis lat 80. - Shakin’ Stevens w DDTVN

Elvis wiecznie żywy

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości