Nasze akcje

Sukces akcji #DOBRYhashtag. Ile udało się zebrać?

Nasze akcje

Autor:
Michalina
Kobla
Akcja #DOBRYhashtag
Akcja #DOBRYhashtag
wideo 2/12

Za nami finał akcji #DOBRYhashtag, której celem była zbiórka funduszy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Fundacji TVN. W inicjatywie udział wzięło wielu influencerów, dziennikarzy i tiktokerów. Ile pieniędzy uzbierano?

Akcja #DOBRYhashtag

Inicjatorem akcji, która miała miejsce od 5 kwietnia do 12 czerwca 2022 roku, jest Krzysztof Myszkowski z Agencji TTAge. W czasie jej trwania #DOBRYhashtag pojawiał się pod dziesiątkami filmów na TikToku. Pełni pozytywnej energii twórcy nagrań zachęcali do wpłacania pieniędzy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Jak wyjaśnia sam Krzysztof Myszkowski, inicjując akcję chciał również zmienić wirtualny krajobraz, w którym poruszają się najmłodsi. Treści pełne hejtu wyprzeć pozytywnym przekazem.

- Zaczęło się w moim domu. Razem z moimi dziećmi, 15-letnim Igorem i 11-letnią Olgą. Chciałbym, żeby oglądali pozytywne treści w Internecie - tłumaczy pomysłodawca akcji w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

#DOBRYhashtag - ile udało się zebrać?

Z zakładanych 50 tys. zł na stronie zbiórki jest już 51 041 zł! Choć akcja zakończyła się sukcesem, nadal mogą Państwo wesprzeć budowę Centrum. Jak to zrobić?

  • wysyłać SMS o treści "Pomagam" pod numer 7356 (koszt SMS 3,69 zł z VAT);
  • wysyłać przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966;
  • dokonać wpłaty na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001;
  • bezpośrednio na stronie Fundacji TVN; na Facebooku i Instagramie Fundacji, klikając przycisk "przekaż datek".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Zofia Matejewska

Pozostałe wiadomości