Włosy

Fryzura na Cindy Crawford wraca do łask. Podpowiadamy, jak ją zrobić

Włosy

Źródło:
kobieta.pl

Volume hair, czyli włosy pełne objętości, nosiły supermodelki w latach 90. Dziś za sprawą mediów społecznościowych znów są modne a idealnie wygładzone kosmyki odchodzą do lamusa. Jak uzyskać taki efekt?

Volume hair. Trendy rodzą się w mediach społecznościowych

Najnowsze trendy mamy na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zajrzeć do mediów społecznościowych i zobaczyć, czym inspiruje się pokolenie TikToka. Dotyczy to zarówno mody, muzyki, jak i urody. Tym razem skupimy się na tym ostatnim. Okazuje się bowiem, że w tym sezonie możemy zapomnieć o idealnie ułożonych i gładkich włosach, bo do łask wracają lata 90.

Zobacz wideo: Jak dbać o włosy?

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Młodym użytkowniczkom marzy się fryzura pełna objętości, jaką nosiła Cindy Crawford czy Gisele Bundchen. Sęk w tym, że jesienna aura niekoniecznie temu sprzyja. Podpowiadamy więc, jak zrobić volume hair.

Volume hair - jak zrobić?

Volume hair są zmysłowe i pełne blasku. By uzyskać taki efekt, najlepiej na mokre włosy nanieść preparat do nadania objętości, po czym suszyć je na okrągłej szczotce, a na koniec utrwalić fryzurę, np. specjalnym pudrem lub lakierem. Warto też sięgnąć po wałki lub lokówko-suszarkę. Kolejnym sposobem na to, by zwiększyć objętość włosów, jest robienie przedziałka w innym miejscu niż zazwyczaj. Nawet przesunięcie go o centymetr może sprawić, że kosmyki u nasady się podniosą.

Jeśli jednak jesteś posiadaczką "trudnych" włosów, warto umówić się na wizytę do fryzjera. Odpowiednie strzyżenie nada im lekkości i uniesie.

Zobacz wideo: Czym jest odwrócone mycie włosów?

Czym jest odwrócone mycie włosów?
Czym jest odwrócone mycie włosów? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: kobieta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ada Summer/Getty Images

Pozostałe wiadomości