Moda i Uroda

Jak malować brwi? Poradnik dla początkujących. "Kluczem do sukcesu są produkty"

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Jak malować brwi – poradnik dla początkujących
Jak malować brwi – poradnik dla początkującychDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Stylizacja brwi to dla niektórych kobiet nie lada wyczyn. Dlatego w programie Dzień Dobry TVN makijażystka Marta Gąska pokazała, jak zrobić to poprawnie. Jej zdaniem niezwykle istotny jest produkt, którego używamy.

Stylizacja brwi

Malowanie brwi to nieodłączny element makijażu. Jednak, jak się okazuje, wielu kobietom sprawia on największą trudność. Szczególnie, kiedy mają ubytki w ilości włosków.

- Drogie panie, to nie jest takie trudne, to trochę tak, jak z kreskami. Trzeba tylko, jak ja to mówię, pokonać smoka. Wybrać łatwy produkt przede wszystkim - powiedziała Marta Gąska.

Wizażystka pokazała, jak wykonać zarówno naturalny makijaż brwi, jak i ten mocny, popularny na Instagramie.

Jak stylizować brwi?

Do stylizacji brwi Marta Gąska poleca użyć kredek z wosku. Dzięki nim uda nam się osiągnąć naturalny efekt.

- One są półtransparentne, więc bardzo ładnie imitują nam włoski - tłumaczyła makijażystka.

Warto najpierw wyrównać linię brwi, a wcześniej dobrać odpowiedni kolor. W miejscach, gdzie włosków brakuje, dociskamy kredkę mocniej. Natomiast jeśli chcemy uzyskać efekt postawionych brwi, dobrze użyć specjalnego mydełka.

- To jest produkt, który jest bardzo, bardzo modny. Kiedyś nasze mamy, babcie robiły to na zwykłe mydło i to jest dokładnie ta sama funkcja - tłumaczyła Gąska.

Po podniesieniu brwi można zacząć domalowywanie reszty włosków. Tym razem używamy pisaka, który również musi być półtransparentny.

- Kluczem do sukcesu są produkty. Jeśli wybierzemy odpowiednie produkty, to będzie nam łatwiej. Kredka woskowa do bardzo naturalnych, pisak do takich insta brwi - podsumowała Marta Gąska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości