Włosy

Świąteczne fryzury z opaskami w roli głównej

Włosy


Dobrawa Piękos- Szymańska pokazała w studiu Dzień Dobry TVN trzy różne fryzury z opaskami w roli głównej. Jak takie fryzury wykonać? Czego będziemy do tego potrzebowali i jakie opaski są teraz najmodniejsze? Zobaczcie sami!

Jakie opaski są teraz modne?

W ostatnim czasie bardzo modne stały się opaski. Na rynku znajdziemy takie z aksamitu, z cekinami, perłami, gładkie, we wzory czy w najmodniejszych w tym sezonie kolorach. Które z nich są największym hitem? Delikatnie mieniące się i aksamitne idealnie sprawdzą się do świątecznej kreacji. Są klasyczne i kobiece. Opaski z cyrkoniami należy zostawić na zabawę sylwestrową.

Czy opaski będą każdemu pasowały?

Dobrze dobrana opaska to klucz do sukcesu. Jednak nie każdej kobiecie pasuje taki dodatek. Osoby o kwadratowej twarzy w ten sposób uwidocznią ostre rysy, co nie będzie działało na ich korzyść.

Mamy różne szerokości opasek, są i węższe i szersze, grubsze i chudsze. Musimy dopasować je do naszej twarzy i to jest bardzo ważne.

- powiedziała

Na co zwracać uwagę kupując opaskę?

Warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest dodatek. Ważne, aby był on dobry jakościowo, gdyż w przeciwnym razie może niszczyć nam włosy. Ponadto opaska nie może uciskać nam głowy. Ciasny dodatek może powodować migreny.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości