Szybki makijaż na wakacje. Jak go wykonać?

Autor:
Daria
Pacańska
Szybki makijaż na wakacje z użyciem tylko dwóch produktów
Szybki makijaż na wakacje z użyciem tylko dwóch produktówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

W wakacyjnym okresie stawiamy na delikatniejszy makijaż lub zupełny jego brak. O tym, jak podkreślić swoją urodę za pomocą zaledwie kilku kosmetyków opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN makijażystka Marta Gąska.

Szybki letni makijaż

Latem chcemy używać mniej kosmetyków i pozwalamy odpocząć naszej skórze, ale też chcemy zaoszczędzić miejsce w walizce podczas podróży. Na szczęście panuje trend, że nakładamy na twarz coraz mniej.

- Wybiorę dzisiaj jeden produkt, będzie to podkład rozświetlający, lekki, który daje skórze blasku. Taka druga skóra się z niego robi, więc nie widać, że jesteśmy pomalowane, więc troszeczkę oszukujemy - powiedziała Marta Gąska.

Są to wielofunkcyjne kosmetyki, dzięki którym skóra oddycha, które mają SPF i chronią naszą skórę. Jeśli nie mamy idealnej cery, można użyć punktowo korektora i na to położyć lekki podkład. Drugi produkt jest w kremie i też spełnia wiele funkcji. Może być różem, a nawet pomadką.

Jak wykonać szybki makijaż?

Taki lekki podkład może zakryć niewielkie zmiany, ale nie jest ciężki. Bardzo naturalnie wtapia się w skórę. Najlepiej szukać od razu podkładu z filtrem. Te kosmetyki nie muszą być wcale drogie, kosztują zaledwie kilkanaście złotych.

Produkty nakładamy gąbeczką. - Pięknie wtapia się w skórę i bardzo go za to lubię (...). Miło, prosto i przyjemnie - tłumaczyła Marta Gąska.

Następnie należy nałożyć produkt w kremie. Kolor różowy rozświetli naszą skórę i nada jej blasku. Również aplikujemy go gąbeczką - na policzki, nosek, powiekę i nawet na usta. Taki makijaż pasuje dosłownie każdemu, niezależnie od wieku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości