Moda i Uroda

Kto ubiera Julię Kamińską? "Docieraliśmy się przez jakiś czas"

Moda i Uroda

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Karolina Kalatzi
Julia Kamińska o swoim stylu
Dzień Dobry TVNJulia Kamińska o swoim stylu

Stylizacje Julii Kamińskiej w ostatnich latach zachwycają tysiące kobiet. Choć jeszcze kilka lat temu aktorka nie zawsze potrafiła stworzyć udany zestaw, teraz za każdym razem wygląda niezwykle stylowo. Okazało się, że to zasługa znanego stylisty.

Stylista Julii Kamińskiej

Julia Kamińska zdobyła popularność już w 2008 roku, kiedy znalazła się na antenie TVN w serialu "Brzydula". Szybko stała się ulubienicą widzów i zaczęła często pojawiać się publicznie. Wtedy jednak jej stylizacje nie robiły na nikim wrażenia, a wręcz zdarzało się, że zaliczała modowe wpadki. Gdy w 2020 roku ogłoszono, że produkcja opowiadająca losy bohaterów współpracujących z firmą Febo & Dobrzański wraca na małe ekrany, o aktorce ponownie zrobiło się głośno. Tym razem jednak gwiazda nieustannie zachwyca swoimi zestawami. Okazało się, że jest to zasługa doświadczonego stylisty.

- To nie są moje decyzje. Moje decyzje modowe podejmuje Bartek Indyka, któremu ufam w 100 proc. (...) Ja obserwowałam Bratka i widziałam, w jaki sposób ubiera moje różne koleżanki z branży i bardzo mi się to podobało. Stwierdziłam, że dogadamy się, a potem się spotkaliśmy w jakiejś knajpie i bardzo miło nam się rozmawiało. Ale faktycznie docieraliśmy się przez jakiś czas - wyznała Julia Kamińska w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Julia Kamińska o swoim stylu

Gwiazda "Brzyduli" teraz odpowiednio dobiera fasony do swojej sylwetki, nie boi się mocnych kolorów i często stawia na monochromatyczne stylizacje. Ubiera się "z pazurem", zwraca uwagę na najnowsze trendy, a także odpowiednio dobiera dodatki oraz makijaż. Stylista zna Julię Kamińską już na wylot i planując looki, wyobraża sobie jej minę. Wie, które zestawy nie przypadną jej do gustu, bądź na które nie jest jeszcze gotowa. Aktorka nie wyklucza jednak, że to się zmieni.

- Bartek jak planuje te stylizacje, wie, że pewne rzeczy nie przejdą. Chociaż kto wie - wszyscy się zmieniamy. Może kiedyś będę bardziej odważna, jeżeli chodzi o takie modowe wybory i może będę więcej rzeczy dźwigać? Póki co - nie - dodała Julia Kamińska.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: VIPHOTO/East News

Pozostałe wiadomości