Anne Hathaway sprawia wrażenie wiecznie młodej. Jaki jest jej sekret? Kosmetyka gwiazdy wyjaśnia

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
pagesix.com

Można odnieść wrażenie, że dla Anne Hathaway czas się zatrzymał. Aktorka opublikowała niedawno zdjęcie bez makijażu, na którym nie ma ani jednej zmarszczki. Fani zaczęli dociekać, jak udaje jej się powstrzymywać proces starzenia skóry. Wszelkie ich wątpliwości rozwiała kosmetyczka pracująca z gwiazdą.

Anne Hathaway i pielęgnacja skóry

Hathaway skończyła niedawno 40 lat i choć metryka nie kłamie, patrząc na cerę aktorki faktycznie można zwątpić w jej wiek. Gdy opublikowała zdjęcie w wersji sauté, fani zaczęli zachodzić w głowę, jak gwieździe udaje się wyglądać tak młodo.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak się okazało, Anne Hathaway ma rytuały związane z dbaniem o twarz. Szczegóły zdradziła prywatna kosmetyczka aktorki i instruktorka azjatyckiego masażu twarzy Su-Man.

- Anne jest niesamowicie zdyscyplinowana, jeśli chodzi o pielęgnację – ujawniła ekspertka w rozmowie z Net-a-Porter.

Pielęgnacja skóry, która zatrzymuje czas

Anne raz w tygodniu stosuje specjalny, czteroetapowy rytuał.

- Aby rozjaśnić i odnowić cerę, zastosuj peeling, który usunie martwe komórki naskórka. Następnie zaaplikuj tonik i serum, po czym nałóż maskę w płachcie. Odczekaj kwadrans zanim ją zdejmiesz, a na koniec połóż krem pod oczy i krem nawilżający - opowiadała kosmetyczka.

Su-Man poleca, by wybrać serum z kwasem hialuronowym, z kolei maskę na twarz z właściwościami liftingującymi. - Wykonuj taki zabieg co najmniej raz w tygodniu. Ja powtarzam go dwa razy na tydzień, ponieważ mam prawie 60 lat, a im jesteś starsza, tym bardziej musisz przykładać się do pielęgnacji - mówiła Su-Man.

Aktorka stosuje również polecany przez kosmetyczkę masaż twarzy. Wystarczy poświęcić na niego 2,5 minuty rano. Co więcej Su-Man poleca, by nie zapominać o ochronie przeciwsłonecznej. - Pamiętajmy nie tylko o twarzy, ale i o szyi, dekolcie i wierzchach dłoni - poleciła.

esteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: pagesix.com

Źródło zdjęcia głównego: Marc Piasecki/Getty

Pozostałe wiadomości