Horoskop

Urodziłeś się w Chińskim Roku Świni? Wróżka zdradziła, co cię czeka!

Horoskop

Aktualizacja:

Każdy znak zodiaku wiąże się z inną osobowością. Świnia chińska wyróżnia się inteligencją, pozytywnym usposobieniem i przyciąganiem bogactwa. Jak osoby spod tego znaku funkcjonują w pracy i w rodzinie? Tego na temat Świni dowiemy się z chińskiego horoskopu. O roku Świni rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z wróżką i tarocistką Anną Kempisty.

Chociaż w naszej kulturze świnia ma wiele negatywnych przymiotów, jako chiński znak zodiaku Świnia wyróżnia się uczciwością, wiarą w ludzi i dobrym sercem. Urodzeni w których latach są spod znaku Świni? Co jeszcze można powiedzieć o ich charakterze?

Kto jest urodzony pod znakiem Świni?

Chiński Nowy Rok jest w innym terminie niż nasz i przypada na któryś z dni między końcem stycznia a lutego. Każdy rok to jeden z dwunastu znaków zodiaku. Według chińskiego kalendarza, Świnią są osoby urodzone w latach: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 i 2007. Następny Rok Świni będzie w roku 2019.

Charakter osoby spod znaku Świni

Chińska Świnia jest znakiem, który da z siebie wszystko, by w najbliższym otoczeniu panował spokój. Łatwo przyciąga bogactwo, oprócz tego jest miła i tolerancyjna. Wydawałoby się, że przez to jest słaba, a jednak tkwi w niej wewnętrzna siła. Ponieważ Świnia wyróżnia się altruistycznym podejściem do świata, jest uważana za naiwną. Zwłaszcza, że spełnienie daje jej poświęcony innym czas. Osoby, które urodziły się w Roku Świni są zazwyczaj pozytywnie nastawione do świata i łatwo wybaczają. Zaletą Świni chińskiej jest jej wytrwałość w dążeniu do celów. Jej uczciwość i wysokie wymagania względem własnej osoby również są cenione.

Poza licznymi zaletami, jak każdy chiński znak zodiaku , Świnia ma także kilka wad. W pierwszej kolejności podkreśla się wspomnianą naiwność. Czasem Świnia jest do tego stopnia ufna wobec ludzi, że łatwo ją oszukać. Ponadto dochodzi egoizm i rozwiązłość. Świnia łatwo ulega swoim zachciankom, co czasem jest dla niej szkodliwe. Zdarza się, że chińska Świnia jest porywcza i obłudna. W zależności od osoby i okoliczności, Świnia może być hojna i altruistyczna albo przeciwnie, bardzo skąpa.

Zobacz także:

Co symbolizuje chiński smok? Jaki charakter mają osoby spod znaku Smoka?

Urodzeni pod znakiem Tygrysa. Czym wyróżnia się chiński znak zodiaku Tygrys?

Kto urodził się w Chińskim Roku Szczura? Jakie cechy charakteru ma chiński Szczur?

Osobowość Świni a płeć

Kobieta urodzona w Roku Świni wykazuje się naturalnością, przez co przyciąga mężczyzn. Nie jest uważana za trudną do zdobycia, ale jednak ceniona. Zwłaszcza za swoją skromność i prostotę. Kobieta Świnia potrafi zarażać optymizmem. Nie jest uważana za kokietkę, a kiedy już się zakocha, to oddaje całe serce. Mężczyzna Świnia z kolei ma silną potrzebę kochania. Jest opiekuńczy i marzy o rodzinie. Ma powodzenie u kobiet, jednak musi być całkowicie pewien uczuć swojej wybranki. Kłótnie i konflikty w związku chce rozwiązywać poprzez spokojną rozmowę.

Chińska Świnia – uczucia i rodzina

Patrząc na osobowość Świni w horoskopie chińskim , łatwo można dojść do wniosku, że jest ona wprost stworzona do tego, by się z kimś wiązać. Okazuje nieoceniane wsparcie i potrafi bardzo wiele ofiarować. Jej poświęcenie nieraz pokazuje ją jako idealnego partnera. Świnia chińska jest domatorem, preferuje ciszę, spokój i romantyczny wieczór. Ważną rolę odgrywa namiętność i seks. Jeżeli związek będzie pozbawiony głębokiej więzi, Świnia nie osiągnie szczęścia. Równie duże poświęcenie, jak dla drugiej połówki, widać dla pozostałych członków rodziny. Chińska Świnia będzie rodzicem, który całkowicie odda się swoim dzieciom i będzie spędzać z nimi dużo czasu.

Chińska Świnia pomnaża pieniądze

Świnia chińska jest wedle mitologii znakiem bogactwa. Stąd też wziął się kształt najpopularniejszej na świecie skarbonki. Biorąc pod rozwagę wszystkie chińskie znaki zodiaku , to właśnie Świnia najbardziej przyciąga pieniądze. Mało tego, ma wybitny talent do ich gromadzenia i pomnażania. Osoby urodzone w Roku Świni lubią wydawać pieniądze. Jednocześnie mają doskonałe oko w wyszukiwaniu dobrych okazji i produktów z górnej półki. W przypadku chińskiej Świni widać skrajności od skrupulatnej oszczędności do wydawania ogromnych kwot.

Kariera Świni

Świnia , jak podaje chiński horoskop , dobrze poradzi sobie na stanowiskach wymagających wykazania się kreatywnością. Nowe obowiązki wywołują entuzjazm, a Świnia przykłada się do każdego zadania z zaangażowaniem. Przez jej łagodny temperament połączony z cierpliwością i wytrwałością, osoba spod znaku chińskiej Świni jest lubiana w miejscu pracy i dobrze się z nią współpracuje.

Chińska Świnia a zdrowie

By cieszyć się dobrym zdrowiem, Świnia nie może zapominać, jak ważna jest zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Jeśli będzie potrafiła zachować odpowiedni umiar w jedzeniu i piciu, nie pojawią się u niej żadne poważne dolegliwości. Dzięki łagodnemu temperamentowi Świnia chińska raczej rzadko miewa kłopoty ze stresem i łatwo sobie z nimi radzi. Ważniejszy jest dla niej relaks niż pogoń za pieniędzmi.

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości